Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa II Dębica
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Huberta Wagnera 4, 39-200 Dębica
Telefon:
606 262 904
E-mail:
p.mazur@vp.pl
WWW:
www.kepadebica.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Huberta Wagnera 4, 39 -200 Dębica
(Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy)
Prezes Klubu:
Piotr Mazur
606 262 904
p.mazur@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Papiernik
514 359 942
grzegorzpapiernik@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Hala MOSiR ul.Sportowa 26, 39-200 Dębica
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
ANDRO 3S *** PLASTIKOWE
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5608 Michał Wójcik Polska 08.06.2000 54 10 162:30
5607 Kamil Tarała Polska 14.02.1990 40 13 120:39
5604 Tomasz Pragłowski Polska 30.12.1983 35 19 105:57
5616 Piotr Nykiel Polska 26.02.2008 29 17 87:51
5613 Jakub Bilut Polska 18.09.2007 11 20 33:60
5602 Mateusz Kurek Polska 15.10.1988 5 3 15:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-23
g. 16:00

1
UKS Kępa II Dębica UKS SP Korzeniów 13:5 Szczegóły
2018-11-03
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
UKS Kępa II Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 11:7 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
MKTS Mielec UKS Kępa II Dębica 14:4 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
UKS Kępa II Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

6
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa II Dębica 6:12 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
UKS Kępa II Dębica UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
KS II Głobikowa UKS Kępa II Dębica 3:15 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

10
UKS Kępa III Dębica UKS Kępa II Dębica 1:17 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

11
UKS Kępa II Dębica KS II Głobikowa 14:4 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

12
UKS SP Korzeniów UKS Kępa II Dębica 3:15 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

13
UKS Kępa II Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Kępa II Dębica 6:12 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Kępa II Dębica ATS Bingo II Ropczyce 11:7 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00

16
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa II Dębica 8:10 Szczegóły
2019-04-30
g. 19:00

18
UKS Kępa II Dębica MKTS Mielec 10:8 Szczegóły