Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS II Głobikowa
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Głobikowa 80C, 39-208 Dębica
Telefon:
535 444 914
E-mail:
globikowa1@wp.pl
WWW:
https://www.facebook.com/KsGlobikowa/
Adres hali podstawowej:
Głobikowa 81
Prezes Klubu:
Adam Pieniążek
535 444 914
globikowa1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Kozioł
511 242 278
p_koziol92@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Polsport Bielsko Biała
Rodzaj piłek:
GEWO Ultra SLP 40+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4831 Mateusz Pieniążek Polska 09.09.2001 25 35 75:105
4816 Leszek Asyngier Polska 14.01.1973 22 20 66:60
4822 Marcin Kumięga Polska 13.10.1994 9 20 27:60
4825 Jakub Pieniążek Polska 18.07.1983 7 4 21:12
4832 Mirosław Zygmunt Polska 26.01.2001 6 24 18:72
4826 Paweł Wstawski Polska 12.01.1999 5 13 15:39
10214 Piotr Świstak Polska 20.04.2001 4 8 12:24
4824 Adam Pieniążek Polska 24.12.1979 4 16 12:48
10284 Dominik Pieniążek Polska 16.04.2003 1 4 3:12
4827 Piotr Pieniążek Polska 12.09.2006 0 2 0:6
4829 Filip Jarosz Polska 18.09.2006 0 0 0:0
4830 Filip Piecuch Polska 15.11.2006 0 9 0:27
4828 Eryk Dobrowolski Polska 21.05.2006 0 2 0:6
4821 Paweł Kozioł Polska 02.05.1992 0 0 0:0
4820 Piotr Kolbusz Polska 14.06.1986 0 0 0:0
4819 Mateusz Kolbusz Polska 23.01.1991 0 0 0:0
4823 Tomasz Niemiec Polska 26.09.1988 0 0 0:0
4815 Michał Andreasik Polska 21.09.1998 0 0 0:0
4817 Marcin Dziedzic Polska 28.08.1995 0 0 0:0
4818 Grzegorz Florek Polska 12.04.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-14
g. 11:00

1
KS II Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 6:12 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
UKS II Niedźwiada Dolna KS II Głobikowa 10:8 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:00

3
KS II Głobikowa MKTS Mielec 6:12 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KS II Głobikowa 17:1 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
KS II Głobikowa ATS Bingo II Ropczyce 6:12 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

6
UKS Kępa III Dębica KS II Głobikowa 8:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
KS II Głobikowa UKS Kępa II Dębica 3:15 Szczegóły
2019-01-30
g. 17:00

9
UKS SP Korzeniów KS II Głobikowa 10:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

10
KS II Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 6:12 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

11
UKS Kępa II Dębica KS II Głobikowa 14:4 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

12
MKTS Mielec KS II Głobikowa 16:2 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

13
KS II Głobikowa UKS Kępa III Dębica 15:3 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KS II Głobikowa UKS SP Korzeniów 14:4 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka III Brzostek KS II Głobikowa 16:2 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

17
KS II Głobikowa UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 0:18 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

18
ATS Bingo II Ropczyce KS II Głobikowa 14:4 Szczegóły