Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Kępa III Dębica
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Huberta Wagnera 4, 39-200 Dębica
Telefon:
606 262 904
E-mail:
p.mazur@vp.pl
WWW:
www.kepadebica.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Huberta Wagnera 4, 39 -200 Dębica
(Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy)
Prezes Klubu:
Piotr Mazur
606 262 904
p.mazur@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Papiernik
514 359 942
grzegorzpapiernik@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Hala MOSiR ul.Sportowa 26, 39-200 Dębica
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
ANDRO 3S *** PLASTIKOWE
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5615 Karol Kukla Polska 08.09.2009 8 46 24:138
5612 Maciej Bieszczad Polska 11.12.2006 6 33 18:99
5611 Amelia Kukla Polska 18.03.2008 4 37 12:111
5614 Gabriela Chmiel Polska 06.03.2007 4 44 12:132
5618 Daniel Urban Polska 01.05.2007 3 15 9:45
10124 Bartosz Tarczoń Polska 16.07.2001 3 5 9:15
5610 Jakub Czajka Polska 27.07.2005 2 10 6:30
5609 Filip Tuchowski Polska 27.12.2008 0 20 0:60
5606 Dariusz Szukała Polska 12.04.1989 0 0 0:0
5603 Grzegorz Papiernik Polska 18.04.1989 0 0 0:0
5601 Krystian Krawczyk Polska 20.12.1986 0 0 0:0
5617 Jakub Szablowski Polska 31.08.2008 0 1 0:3
5600 Marek Kleszcz Polska 05.08.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-22
g. 16:00

1
UKS Kępa III Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 4:14 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
MKTS Mielec UKS Kępa III Dębica 12:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

3
UKS Kępa III Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 1:17 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa III Dębica 17:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

6
UKS Kępa III Dębica KS II Głobikowa 8:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
UKS Kępa II Dębica UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-01-22
g. 16:00

8
UKS Kępa III Dębica UKS SP Korzeniów 7:11 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa III Dębica 16:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

10
UKS Kępa III Dębica UKS Kępa II Dębica 1:17 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

11
UKS Kępa III Dębica MKTS Mielec 1:17 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

13
KS II Głobikowa UKS Kępa III Dębica 15:3 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
UKS SP Korzeniów UKS Kępa III Dębica 16:2 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Kępa III Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 0:18 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Kępa III Dębica 18:0 Szczegóły
2019-05-23
g. 18:00

17
UKS Kępa III Dębica ATS Bingo II Ropczyce 0:18 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

18
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa III Dębica 9:9 Szczegóły