Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
ATS Bingo II Ropczyce
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. W.Witosa 13D, 39-100 Ropczyce
Telefon:
601-445-922
E-mail:
ats.bingo@gmail.com
WWW:
https://www.facebook.com/ats.bingo/
Adres hali podstawowej:
SP 1 w Ropczycach ul. Wyspiańskiego 8
Prezes Klubu:
Maciej Skwierz
601-445-922
maciek.skwierz@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Żabiński
502-180-998
ryszard@zabinski.com.pl
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Skwierz
601-445-922
maciek.skwierz@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
J.Wybickiego 25 38-130 Frysztak
Rodzaj stołów:
DONIC
Rodzaj piłek:
plastikowe Yinhe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
699 Piotr Żabiński Polska 28.03.2005 23 29 69:87
697 Julia Wiktor Polska 28.02.2008 21 18 63:54
698 Wojciech Wszołek Polska 14.06.2002 19 19 57:57
702 Ryszard Żabiński Polska 01.01.1972 17 21 51:63
695 Paweł Szymański Polska 22.11.2002 17 11 51:33
693 Michał Frączek Polska 06.01.2008 15 17 45:51
700 Wojciech Szymański Polska 16.11.1969 13 16 39:48
694 Jakub Skwierz Polska 29.04.2005 0 0 0:0
692 Bartosz Frączek Polska 02.02.2005 0 0 0:0
696 Kacper Toton Polska 10.04.2008 0 0 0:0
701 Sławomir Niemiec Polska 28.01.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-14
g. 11:00

1
ATS Bingo II Ropczyce MKTS Mielec 3:15 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa ATS Bingo II Ropczyce 6:12 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa III Dębica 17:1 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
KS II Głobikowa ATS Bingo II Ropczyce 6:12 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

6
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa II Dębica 6:12 Szczegóły
2019-01-10
g. 17:00

7
UKS SP Korzeniów ATS Bingo II Ropczyce 8:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
ATS Bingo II Ropczyce LKS Brzostowianka III Brzostek 10:8 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
UKS II Niedźwiada Dolna ATS Bingo II Ropczyce 0:18 Szczegóły
2019-03-14
g. 17:00

10
ATS Bingo II Ropczyce UKS SP Korzeniów 15:3 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka III Brzostek ATS Bingo II Ropczyce 12:6 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

12
ATS Bingo II Ropczyce UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 3:15 Szczegóły
2019-03-31
g. 14:00

14
ATS Bingo II Ropczyce UKS II Niedźwiada Dolna 6:12 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Kępa II Dębica ATS Bingo II Ropczyce 11:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

16
MKTS Mielec ATS Bingo II Ropczyce 13:5 Szczegóły
2019-05-23
g. 18:00

17
UKS Kępa III Dębica ATS Bingo II Ropczyce 0:18 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

18
ATS Bingo II Ropczyce KS II Głobikowa 14:4 Szczegóły