Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika V Rzeszów
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa

Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS Tyczyn 14 23 187:65
2. PUKS Arka II Łętownia 13 23 159:75
3. STS Jordan Wola Mała 14 19 148:104
4. LKS Darowice Koniuszki 12 16 135:81
5. LKS Strażak Sośnica 12 12 98:118
6. LKS Jar II Kielnarowa 12 6 97:119
7. LKS II Kańczuga 13 4 61:173
8. KU AZS Politechnika V Rzeszów 12 3 60:156
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 0 9:63

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3205 Karol Hubka Polska 29.12.2006 17 19 51:57
8480 Mikołaj Gerke Polska 18.05.2005 12 34 36:102
8478 Jakub Świniuch Polska 28.04.2008 10 32 30:96
8482 Bartosz Podwyszyński Polska 31.03.2006 9 25 27:75
8479 Jakub Kopeć Polska 05.09.2005 9 23 27:69
8481 Adam Pawełek Polska 13.11.2005 0 2 0:6
8483 Bartosz Tonderys Polska 18.08.2008 0 0 0:0
3217 Karol Paśko Polska 22.12.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-07
g. 11:00

1
STS Jordan Wola Mała KU AZS Politechnika V Rzeszów 16:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika V Rzeszów PUKS Arka II Łętownia 5:13 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
LKS II Kańczuga KU AZS Politechnika V Rzeszów 8:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
LKS Darowice Koniuszki KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS ATS Tyczyn 3:15 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Strażak Sośnica 0:18 Szczegóły
2019-03-16
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Darowice Koniuszki 8:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika V Rzeszów STS Jordan Wola Mała 4:14 Szczegóły
2019-03-16
g. 15:00

11
UKS ATS Tyczyn KU AZS Politechnika V Rzeszów 15:3 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

12
PUKS Arka II Łętownia KU AZS Politechnika V Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-04-27
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika V Rzeszów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

14
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS Politechnika V Rzeszów -:- Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS II Kańczuga -:- Szczegóły