Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak Sośnica
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ul. Sportowa 2, 37-555 Sośnica
Telefon:
721-829-316
E-mail:
tenis.sosnica@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Sportowa 2, 37-555 Sośnica,
Hala Sportowa w Sośnicy
Prezes Klubu:
Artur Gerczak
721-829-316
tenis.sosnica@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Ptasznik
660-301-590
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Bat Sport
Rodzaj piłek:
Double circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS Tyczyn 14 23 187:65
2. PUKS Arka II Łętownia 13 23 159:75
3. STS Jordan Wola Mała 14 19 148:104
4. LKS Darowice Koniuszki 12 16 135:81
5. LKS Strażak Sośnica 12 12 98:118
6. LKS Jar II Kielnarowa 12 6 97:119
7. LKS II Kańczuga 13 4 61:173
8. KU AZS Politechnika V Rzeszów 12 3 60:156
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 0 9:63

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5833 Zbigniew Ptasznik Polska 23.05.1968 25 22 75:66
5829 Wiesław Bukała Polska 06.03.1978 20 20 60:60
5834 Ryszard Zaworski Polska 28.07.1972 18 15 54:45
5831 Andrzej Koba Polska 10.11.1976 13 23 39:69
5832 Mieczysław Krakowiak Polska 01.12.1953 10 18 30:54
10117 Jarosław Pysiak Polska 20.05.1973 0 0 0:0
5836 Krzysztof Partyka Polska 25.03.2005 0 4 0:12
5830 Dariusz Grębowicz Polska 09.09.1972 0 4 0:12
5835 Tomasz Zaworski Polska 02.12.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-07
g. 11:00

1
PUKS Arka II Łętownia LKS Strażak Sośnica 17:1 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
LKS Darowice Koniuszki LKS Strażak Sośnica 16:2 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00

5
UKS ATS Tyczyn LKS Strażak Sośnica 17:1 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
STS Jordan Wola Mała LKS Strażak Sośnica 10:8 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica LKS II Kańczuga 16:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Strażak Sośnica 0:18 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

10
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice Koniuszki 11:7 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

11
LKS Strażak Sośnica STS Jordan Wola Mała 5:13 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

12
LKS Strażak Sośnica UKS ATS Tyczyn 2:16 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

13
LKS Strażak Sośnica PUKS Arka II Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-05-19
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
LKS Jar II Kielnarowa LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
LKS II Kańczuga LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły