Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS II Kańczuga
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Parkowa 1, 37-220 Kańczuga
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Wójcik
607572034
Osoba odpowiedzialna:
Daniel Ślęk
693 446 850
ossdaniel@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS Tyczyn 14 23 187:65
2. PUKS Arka II Łętownia 13 23 159:75
3. STS Jordan Wola Mała 14 19 148:104
4. LKS Darowice Koniuszki 12 16 135:81
5. LKS Strażak Sośnica 12 12 98:118
6. LKS Jar II Kielnarowa 12 6 97:119
7. LKS II Kańczuga 13 4 61:173
8. KU AZS Politechnika V Rzeszów 12 3 60:156
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 0 9:63

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3463 Wojciech Kuźniar Polska 12.12.2001 21 15 63:45
3457 Piotr Wójcik Polska 15.04.1970 12 10 36:30
3462 Aleksandra Kubicka Polska 08.07.2001 6 24 18:72
3456 Tomasz Toczek Polska 27.01.1976 4 2 12:6
3454 Marcel Mroczka Polska 11.02.2000 4 0 12:0
3466 Krystian Skubisz Polska 26.08.2005 3 32 9:96
3460 Aleksandra Bednarska Polska 05.06.2004 2 21 6:63
3467 Julia Żygadło Polska 27.05.2006 2 11 6:33
3458 Konrad Wójcik Polska 11.09.2007 0 11 0:33
3464 Roksana Lewandowska Polska 13.11.2002 0 6 0:18
3449 Miłosz Kaciuba Polska 09.07.1993 0 0 0:0
3461 Wiktoria Bednarska Polska 10.10.2006 0 8 0:24
3450 Kamil Dziedzic Polska 20.11.1991 0 0 0:0
3465 Anastazja Pakuła Polska 25.09.2006 0 0 0:0
3459 Julia Pilch Polska 08.07.2007 0 14 0:42

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-07
g. 11:00

1
LKS Jar II Kielnarowa LKS II Kańczuga 8:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS II Kańczuga PUKS Arka II Łętownia 5:13 Szczegóły
2018-11-17
g. 15:00

3
UKS ATS Tyczyn LKS II Kańczuga 15:3 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
LKS II Kańczuga KU AZS Politechnika V Rzeszów 8:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
STS Jordan Wola Mała LKS II Kańczuga 14:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
LKS II Kańczuga LKS Darowice Koniuszki 1:17 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica LKS II Kańczuga 16:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
LKS Darowice Koniuszki LKS II Kańczuga 16:2 Szczegóły
2019-03-09
g. 11:00

9
LKS II Kańczuga STS Jordan Wola Mała 4:14 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

10
LKS II Kańczuga UKS ATS Tyczyn 1:17 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

11
PUKS Arka II Łętownia LKS II Kańczuga 14:4 Szczegóły
2019-03-23
g. 15:00

12
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS II Kańczuga 5:13 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

13
LKS II Kańczuga LKS Jar II Kielnarowa 4:14 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS II Kańczuga -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
LKS II Kańczuga LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły