Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
STS Jordan Wola Mała
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Wola Mała 84, 37-100 Łańcut
Telefon:
606 791 451
E-mail:
wawrzaszek1@wp.pl
WWW:
www.stsjordan.republika.pl
Adres hali podstawowej:
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Małej
Prezes Klubu:
Wiesław Wawrzaszek
606 791 451
wawrzaszek1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Ruta
793 620 221
andrzejruta123@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Woli Małej
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Donic (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS Tyczyn 14 23 187:65
2. PUKS Arka II Łętownia 13 23 159:75
3. STS Jordan Wola Mała 14 19 148:104
4. LKS Darowice Koniuszki 12 16 135:81
5. LKS Strażak Sośnica 12 12 98:118
6. LKS Jar II Kielnarowa 12 6 97:119
7. LKS II Kańczuga 13 4 61:173
8. KU AZS Politechnika V Rzeszów 12 3 60:156
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 0 9:63

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1849 Michał Ruta Polska 15.09.1986 46 9 138:27
1853 Arkadiusz Nowiński Polska 08.01.2003 39 17 117:51
1852 Patryk Międlar Polska 09.06.2001 25 31 75:93
1848 Andrzej Ruta Polska 21.02.1962 13 24 39:72
1847 Damian Nowiński Polska 25.05.1999 6 14 18:42
1846 Stanisław Międlar Polska 22.04.1965 0 0 0:0
1850 Wacław Ruta Polska 07.05.1969 0 0 0:0
1851 Mateusz Międlar Polska 01.09.2003 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-07
g. 11:00

1
STS Jordan Wola Mała KU AZS Politechnika V Rzeszów 16:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS Darowice Koniuszki STS Jordan Wola Mała 7:11 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
STS Jordan Wola Mała LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2018-11-24
g. 15:00

4
UKS ATS Tyczyn STS Jordan Wola Mała 12:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
STS Jordan Wola Mała LKS II Kańczuga 14:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
STS Jordan Wola Mała LKS Strażak Sośnica 10:8 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
PUKS Arka II Łętownia STS Jordan Wola Mała 12:6 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
LKS Jar II Kielnarowa STS Jordan Wola Mała 7:11 Szczegóły
2019-03-09
g. 11:00

9
LKS II Kańczuga STS Jordan Wola Mała 4:14 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika V Rzeszów STS Jordan Wola Mała 4:14 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

11
LKS Strażak Sośnica STS Jordan Wola Mała 5:13 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

12
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice Koniuszki 8:10 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

14
STS Jordan Wola Mała UKS ATS Tyczyn 10:8 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
STS Jordan Wola Mała PUKS Arka II Łętownia 6:12 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski STS Jordan Wola Mała -:- Szczegóły