Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka II Łętownia
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
660 034 962
E-mail:
jansum@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Łętowni
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Klocek
698 898 435
krzysiekklocek@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Adres hali rezerwowej:
hala MOSiR w Nowej Sarzynie
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
plastikowe Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka II Łętownia 15 26 180:90
2. UKS ATS Tyczyn 15 23 193:77
3. LKS Darowice Koniuszki 15 21 179:91
4. STS Jordan Wola Mała 15 21 163:107
5. LKS Strażak Sośnica 15 18 143:127
6. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 9 102:168
7. LKS Jar II Kielnarowa 15 6 112:158
8. LKS II Kańczuga 15 4 63:207
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8 0 17:127

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2505 Łukasz Smycz Polska 22.07.1993 35 8 105:24
2504 Grzegorz Rurak Polska 17.02.1994 35 14 105:42
2501 Krzysztof Klocek Polska 13.09.1971 31 9 93:27
2503 Patryk Misiak Polska 30.01.1995 28 1 84:3
2507 Marcin Doktor Polska 10.08.2004 22 2 66:6
2506 Kamila Bochenek Polska 29.01.2007 5 12 15:36
2513 Łukasz Sieńko Polska 21.01.2007 3 21 9:63
2515 Magdalena Szuba Polska 16.02.2007 1 8 3:24
2512 Jakub Sałęga Polska 05.07.2005 1 4 3:12
10448 Jerzy Baran Polska 22.01.1996 0 0 0:0
2514 Dominik Stańko Polska 16.05.2001 0 0 0:0
2508 Michał Klocek Polska 02.11.2001 0 0 0:0
2510 Paulina Przybysz Polska 04.06.2003 0 0 0:0
2511 Mateusz Różycki Polska 09.06.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-07
g. 11:00

1
PUKS Arka II Łętownia LKS Strażak Sośnica 17:1 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS II Kańczuga PUKS Arka II Łętownia 5:13 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika V Rzeszów PUKS Arka II Łętownia 5:13 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

4
PUKS Arka II Łętownia LKS Darowice Koniuszki 11:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
LKS Jar II Kielnarowa PUKS Arka II Łętownia 3:15 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
PUKS Arka II Łętownia UKS ATS Tyczyn 9:9 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
PUKS Arka II Łętownia STS Jordan Wola Mała 12:6 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

9
PUKS Arka II Łętownia GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14:4 Szczegóły
2019-03-13
g. 18:00

10
PUKS Arka II Łętownia LKS Jar II Kielnarowa 11:7 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

11
PUKS Arka II Łętownia LKS II Kańczuga 14:4 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

12
PUKS Arka II Łętownia KU AZS Politechnika V Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

13
LKS Strażak Sośnica PUKS Arka II Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-04-27
g. 09:00

14
LKS Darowice Koniuszki PUKS Arka II Łętownia 9:9 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
STS Jordan Wola Mała PUKS Arka II Łętownia 6:12 Szczegóły
2019-05-11
g. 15:00

16
UKS ATS Tyczyn PUKS Arka II Łętownia 6:12 Szczegóły