Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Krościenko 60c
Telefon:
602531769
E-mail:
chmiel1969@poczta.fm
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ustrzyki Dolne ul. 29 Listopada 21 (hala sportowa)
Prezes Klubu:
Beata Buziewicz

beatabuziewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Chmielowski
602531769
chmiel1969@poczta.fm
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4854 Jakub Chmielowski Polska 06.10.2003 52 1 156:3
4860 Piotr Ździebko Polska 31.03.1971 12 38 36:114
4856 Zbigniew Chmielowski Polska 25.04.1969 10 42 30:126
4859 Maciej Gołąbski Polska 23.02.1998 3 6 9:18
10483 Tomasz Dołżycki Polska 23.11.1978 2 14 6:42
9728 Bogdan Pleskacz Polska 14.02.1968 0 0 0:0
9729 Dawid Mantojfel Polska 07.06.1994 0 11 0:33
4857 Bożena Pająk Polska 12.01.1975 0 3 0:9
4858 Maciej Batorski Polska 11.01.1975 0 16 0:48
4855 Dawid Kucaba Polska 27.05.2002 0 3 0:9
4853 Rafał Chmielowski Polska 16.09.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-12
g. 17:00

1
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2018-10-20
g. 15:00

3
SKT SP3 Sanok KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:5 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS TKKF MOSiR II Dukla 7:10 Szczegóły
2018-11-27
g. 18:00

5
UKS Iskra Iskrzynia KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne TKS Pro-Familia Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LKS Parnas Stara Wieś KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

8
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:1 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Burza II Rogi 8:10 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
TKS Pro-Familia Wojaszówka KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:7 Szczegóły
2019-03-15
g. 18:00

14
UKS TKKF MOSiR II Dukla KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Parnas Stara Wieś 7:10 Szczegóły
2019-03-22
g. 17:30

16
LUKS Burza II Rogi KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 3:10 Szczegóły