Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp II Łęki Dukielskie
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
UKS OLIMP Łęki Dukielskie,Łęki Dukielskie 64,
38-450 Dukla
Telefon:
695550569
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695550569
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Stasz
501705787
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Fruga
603772427
grzegorz.fruga@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
andro magnum sc
Rodzaj piłek:
andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3086 Jacek Stasz Polska 10.05.1962 36 3 106:9
4318 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 22 13 66:39
3073 Dariusz Gościński Polska 04.09.1996 13 17 39:51
3078 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 6 0 15:0
3084 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 5 1 15:3
3079 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 3 0 9:0
3082 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 2 2 6:6
9408 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 2 2 6:6
3081 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 1 5 3:15
3074 Bogusław Jastrzębski Polska 02.09.1970 1 1 3:3
3088 Milena Szarek Polska 09.02.2009 0 3 0:9
3083 Henryk Śliwiński Polska 17.02.1955 0 2 0:6
4319 Lena Gac Polska 20.01.2010 0 2 0:6
4320 Joanna Czaja Polska 12.05.2008 0 5 0:15
3087 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 0 0 0:0
3077 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 0 0 0:0
3080 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 0 3 0:7
3071 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 0 0 0:0
3085 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 0 21 0:63

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 14:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:00

4
LUKS Burza II Rogi UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2018-12-08
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak I Bratkówka 8:10 Szczegóły
2018-12-01
g. 15:00

6
SKT SP3 Sanok UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:1 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2019-02-23
g. 16:00

12
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
LKS Strażak I Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2019-04-07
g. 14:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie SKT SP3 Sanok 0:10 Szczegóły
2019-04-26
g. 17:00

16
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły