Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak II Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 579 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Aleksander Daszykowski
697 916 985
daszykowski@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly, Sponeta, Donic
Rodzaj piłek:
Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6092 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 30 16 90:48
6093 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 26 18 78:54
6096 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 23 22 69:66
6082 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 15 29 45:87
6100 Michele Englot Polska 26.07.2002 0 5 0:15
6088 Jan Englot Polska 30.09.1974 0 0 0:0
6090 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:00

3
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:0 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2018-12-14
g. 18:00

6
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły
2018-09-29
g. 16:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LKS Strażak I Bratkówka 2:10 Szczegóły
2018-12-15
g. 15:00

8
SKT SP3 Sanok LKS Strażak II Bratkówka 10:0 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra Iskrzynia 1:10 Szczegóły
2019-01-19
g. 17:00

10
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 10:0 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
LKS Strażak II Bratkówka TKS Pro-Familia Wojaszówka 7:10 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły