Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak I Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 579 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Wiesław Patla
698 432 560
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly, Sponeta, Donic
Rodzaj piłek:
Andro " Speedball 3S"
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6091 Wiesław Patla Polska 06.09.1977 42 7 125:21
6094 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 38 10 112:30
6085 Wojciech Czyż Polska 13.01.1981 28 18 84:54
6086 Beata Daszykowska Polska 25.07.2000 21 23 62:69
6102 Paweł Patla Polska 26.04.2007 2 2 5:6
6095 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 2 7 6:21
6098 Tomasz Bieryło Polska 29.04.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-12
g. 17:00

1
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Strażak I Bratkówka SKT SP3 Sanok 8:10 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00

3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2018-12-08
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak I Bratkówka 8:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2018-09-29
g. 16:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LKS Strażak I Bratkówka 2:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
LKS Strażak I Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Strażak I Bratkówka 2:10 Szczegóły
2019-01-23
g. 16:30

10
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2019-01-26
g. 16:00

11
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2019-02-15
g. 18:00

12
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
LKS Strażak I Bratkówka UKS Iskra Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
LKS Strażak I Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
SKT SP3 Sanok LKS Strażak I Bratkówka 10:5 Szczegóły