Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Strażak Pruchnik
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul.Księdza Bronisława Markiewicza 263,
37-560 Pruchnik
Telefon:
723871174
E-mail:
strazakpruchnik@interia.pl
WWW:
https://www.facebook.com/KTS-Stra%C5%BCak-Pruchnik-1423428517883853/
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Pruchniku, ul. Szkolna 12
Prezes Klubu:
Stanisław Szkoła
515932906
Osoba odpowiedzialna:
Hubert Szkoła
723871174
hubert1112@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Dom Strażaka w Pruchniku Górnym
Rodzaj stołów:
Tajfun Plus
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SYNTT NG ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 15 29 149:61
2. ATS Bingo Ropczyce 15 28 145:47
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 15 16 108:113
5. TG Sokół Dynów 15 15 107:116
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 15 110:103
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 14 10 105:112
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 15 9 81:132
5. KS I Głobikowa 15 8 82:130
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 15 5 80:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5736 Bartłomiej Rogala Polska 04.05.1994 37 14 111:42
10178 Łukasz Adamski Polska 18.07.1989 33 3 99:9
5730 Gracjan Dziukiewicz Polska 21.10.1980 15 23 45:69
5737 Marcin Rostecki Polska 20.07.2000 13 22 39:66
5738 Hubert Szkoła Polska 07.06.1998 10 19 30:57
5734 Wojciech Olejarz Polska 17.12.2000 2 3 6:9
5735 Paweł Oziębło Polska 06.11.1996 0 3 0:9
5733 Maciej Olejarz Polska 17.03.1995 0 0 0:0
5731 Katarzyna Moskwa Polska 17.11.1987 0 2 0:6
5732 Marek Moskwa Polska 18.06.1967 0 1 0:3
5739 Stanisław Szkoła Polska 10.10.1967 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-11
g. 11:00

1
KTS Strażak Pruchnik UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00

2
LKS Kańczuga KTS Strażak Pruchnik 10:3 Szczegóły
2018-11-10
g. 17:00

3
KS I Głobikowa KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00

4
KTS Strażak Pruchnik UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:3 Szczegóły
2019-01-19
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce KTS Strażak Pruchnik 10:0 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
TG Sokół Dynów KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
KTS Strażak Pruchnik UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS Strażak Pruchnik 2:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KTS Strażak Pruchnik LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów KTS Strażak Pruchnik 6:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
KTS Strażak Pruchnik LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

13
KTS Strażak Pruchnik ATS Bingo Ropczyce 7:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
UKS Niedźwiada Dolna KTS Strażak Pruchnik 10:6 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KTS Strażak Pruchnik TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2019-03-24
g. 12:00

16
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły