Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS I Głobikowa
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Głobikowa 81C, 39-208 Dębica
Telefon:
535 444 914
E-mail:
globikowa1@wp.pl
WWW:
https://www.facebook.com/KsGlobikowa/
Adres hali podstawowej:
Głobikowa 81
Prezes Klubu:
Adam Pieniążek
535 444 914
globikowa1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Kozioł
511 242 278
p_koziol92@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Polsport Bielsko Biała
Rodzaj piłek:
GEWO Ultra SLP 40+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4815 Michał Andreasik Polska 21.09.1998 31 5 93:15
4823 Tomasz Niemiec Polska 26.09.1988 17 22 51:66
10108 Damian Kołek Polska 18.10.1996 14 15 42:45
4818 Grzegorz Florek Polska 12.04.1991 7 3 21:9
4821 Paweł Kozioł Polska 02.05.1992 3 20 9:60
4820 Piotr Kolbusz Polska 14.06.1986 1 19 3:57
4832 Mirosław Zygmunt Polska 26.01.2001 0 3 0:9
4831 Mateusz Pieniążek Polska 09.09.2001 0 0 0:0
10214 Piotr Świstak Polska 20.04.2001 0 3 0:9
4825 Jakub Pieniążek Polska 18.07.1983 0 3 0:9
4824 Adam Pieniążek Polska 24.12.1979 0 0 0:0
4817 Marcin Dziedzic Polska 28.08.1995 0 3 0:9
4819 Mateusz Kolbusz Polska 23.01.1991 0 4 0:12
4816 Leszek Asyngier Polska 14.01.1973 0 3 0:9
4822 Marcin Kumięga Polska 13.10.1994 0 6 0:18
4826 Paweł Wstawski Polska 12.01.1999 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
KS I Głobikowa LKS Brzostowianka II Brzostek 0:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KS I Głobikowa 10:6 Szczegóły
2018-11-10
g. 17:00

3
KS I Głobikowa KTS Strażak Pruchnik 5:10 Szczegóły
2018-12-14
g. 11:00

4
KS I Głobikowa ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów KS I Głobikowa 10:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KS I Głobikowa UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów KS I Głobikowa 10:7 Szczegóły
2019-01-26
g. 17:00

8
KS I Głobikowa LKS Kańczuga 8:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS SP Nr 1 Leżajsk KS I Głobikowa 2:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KS I Głobikowa GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2019-02-01
g. 18:00

11
UKS Niedźwiada Dolna KS I Głobikowa 10:1 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka II Brzostek KS I Głobikowa 10:2 Szczegóły
2019-04-27
g. 12:00

13
KS I Głobikowa UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
KS I Głobikowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:4 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Głobikowa 10:5 Szczegóły
2019-04-05
g. 18:00

16
KS I Głobikowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:7 Szczegóły