Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TG Sokół Dynów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Rynek 13, 36-065 Dynów
Telefon:
608550190
E-mail:
hen.saw@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 11, 36-065 Dynów
Prezes Klubu:
Krystyna Dzuła
693040509
Osoba odpowiedzialna:
Henryk Sawczak
608550190
hen.saw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
CORNELAU
Rodzaj piłek:
XUSHAOFA-SPORTS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9611 Damian Wojdyła Polska 08.12.1991 40 0 120:0
3927 Zbigniew Jarema Polska 16.03.1977 32 6 96:18
3029 Adam Sawczak Polska 23.12.1999 13 24 39:72
3932 Michał Świder Polska 29.05.2000 7 32 21:96
3926 Karol Barański Polska 12.01.1999 4 35 12:105
10466 Arkadiusz Żurawski Polska 03.08.1989 0 3 0:9
3933 Bronisław Wojnarowicz Polska 07.05.1959 0 9 0:27
3930 Henryk Sawczak Polska 22.11.1964 0 0 0:0
3934 Dominik Karaś Polska 04.02.2004 0 0 0:0
3931 Adam Świder Polska 25.06.1966 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:5 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Niedźwiada Dolna TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów KS I Głobikowa 10:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 17:30

6
ATS Bingo Ropczyce TG Sokół Dynów 10:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
TG Sokół Dynów KTS Strażak Pruchnik 9:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
TG Sokół Dynów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 10:4 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS SP Nr 1 Leżajsk TG Sokół Dynów 10:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
TG Sokół Dynów ATS Bingo Ropczyce 3:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

13
TG Sokół Dynów UKS Niedźwiada Dolna 1:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KTS Strażak Pruchnik TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
LKS Kańczuga TG Sokół Dynów 10:4 Szczegóły