Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Gwoźnica Dolna 92, 38-116 Gwoźnica Górna
Telefon:
665384843
E-mail:
zibipieciak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Konieczkowej
Prezes Klubu:
Zbigniew Pięciak
665384843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Pięciak
665384843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Gwoźnicy Dolnej
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 15 29 149:61
2. ATS Bingo Ropczyce 15 28 145:47
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 15 16 108:113
5. TG Sokół Dynów 15 15 107:116
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 15 110:103
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 14 10 105:112
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 15 9 81:132
5. KS I Głobikowa 15 8 82:130
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 15 5 80:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3036 Kordian Poniatowski Polska 13.08.2003 22 17 66:51
3029 Janusz Żygała Polska 04.10.1964 22 19 66:57
3025 Jerzy Płoszczyński Polska 17.01.1972 12 28 36:84
3040 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 9 28 27:84
3026 Andrzej Jakobik Polska 04.10.1963 4 7 12:21
3031 Barłomiej Sołtys Polska 23.02.2008 0 0 0:0
3039 Przemysław Turoń Polska 07.07.2004 0 0 0:0
10005 Dominik Gąsior Polska 30.11.-0001 0 5 0:15
3035 Bartłomiej Flisiak Polska 21.01.2002 0 0 0:0
3028 Zbigniew Pięciak Polska 17.03.1963 0 2 0:6
3027 Paweł Mazur Polska 28.10.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:4 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:0 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:3 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KS I Głobikowa UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 18:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna ATS Bingo Ropczyce 1:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
TG Sokół Dynów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS Strażak Pruchnik 2:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 4:10 Szczegóły
2019-02-12
g. 16:30

11
LKS Kańczuga UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:0 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 7:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 8:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Głobikowa 10:5 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły