Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Centrum Dydaktyczno-Sportowe Politechniki Rzeszowskiej)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa

rzeszow@azs.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Chwaszcz
691 108 642
maat12@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
andro
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3218 Mateusz Pięciak Polska 15.09.1992 38 18 114:54
3215 Michał Majcher Polska 08.04.2000 29 6 87:18
3213 Dominik Guzek Polska 14.10.1999 22 22 66:66
3211 Mateusz Chwaszcz Polska 05.07.1991 13 20 39:60
3210 Stanisław Bać Polska 14.01.1964 1 45 3:135
3216 Grzegorz Niedziałek Polska 28.08.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-04
g. 11:00

1
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Kańczuga 9:9 Szczegóły
2018-11-16
g. 17:00

2
UKS SP Nr 1 Leżajsk KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 5:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 3:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Niedźwiada Dolna KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:1 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów KS I Głobikowa 10:7 Szczegóły
2019-01-10
g. 19:00

8
ATS Bingo Ropczyce KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:2 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów TG Sokół Dynów 6:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 4:10 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów KTS Strażak Pruchnik 6:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

13
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka II Brzostek KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 6:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2019-04-05
g. 18:00

16
KS I Głobikowa KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:7 Szczegóły