Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS SP Nr 1 Leżajsk
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Grunwaldzka 1, 37-300 Leżajsk
Telefon:
(17) 242 00 33
E-mail:
koperniczek@poczta.onet.pl
WWW:
www.uks.vel.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Grunwaldzka 1, 37-300 Leżajsk
(Szkoła Podstawowa Nr 1 w Leżajsku)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Mazurkiewicz
698 786 723
koperniczek@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Mickiewicza 51, 37-300 Leżajsk
(Szkoła Podstawowa Nr 2 w Leżajsku)
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2521 Józef Kołodziej Polska 26.01.1968 27 23 81:69
8588 Karol Benedyk Polska 16.05.2000 21 21 63:63
2519 Krzysztof Klocek Polska 18.12.1966 10 14 30:42
2517 Andrzej Wilk Polska 19.02.1966 10 24 30:72
2516 Andrzej Mazurkiewicz Polska 21.11.1972 5 27 15:81
2518 Wiesław Urbanik Polska 03.05.1957 4 12 12:36
2520 Dariusz Kleczkowski Polska 29.05.1967 1 3 3:9
2522 Grzegorz Burek Polska 16.09.1973 0 0 0:0
2524 Miłosz Mazurkiewicz Polska 30.04.2009 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:4 Szczegóły
2018-11-16
g. 17:00

2
UKS SP Nr 1 Leżajsk KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 5:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Kańczuga UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00

4
KTS Strażak Pruchnik UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:3 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 5:10 Szczegóły
2018-12-14
g. 17:00

6
UKS Niedźwiada Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Brzostowianka II Brzostek 2:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS SP Nr 1 Leżajsk KS I Głobikowa 2:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
ATS Bingo Ropczyce UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:3 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS SP Nr 1 Leżajsk TG Sokół Dynów 10:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:5 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

13
KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 9:9 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
KS I Głobikowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:4 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:5 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły