Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Niedźwiada Dolna
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
39-107 Niedźwiada 40
Telefon:
691962651
E-mail:
k.zdziebko@onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
39-107 Niedźwiada 40
Prezes Klubu:
Krzysztof Ździebko
691962651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Ździebko
691962651
k.zdziebko@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro/ Tibhar
Rodzaj piłek:
Tibhar " *** 40+ Syntt NG "
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Niedźwiada Dolna 15 29 149:61
2. ATS Bingo Ropczyce 15 28 145:47
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 15 16 108:113
5. TG Sokół Dynów 15 15 107:116
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 15 15 110:103
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 14 10 105:112
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 15 9 81:132
5. KS I Głobikowa 15 8 82:130
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 15 5 80:138

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6077 Hubert Kośkiewicz Polska 27.10.2005 37 7 111:21
9376 Karol Angrys Polska 25.02.2001 35 10 105:30
6069 Damian Mikrut Polska 21.11.1981 29 9 87:27
9377 Katarzyna Królikowska Polska 23.09.2003 21 6 63:18
6072 Dawid Zawiślak Polska 15.03.1999 3 5 9:15
6083 Karol Wośko Polska 11.05.2001 3 10 9:30
6070 Sebastian Szajstek Polska 20.04.1978 1 2 3:6
6078 Wiktor Królikowski Polska 27.04.2002 0 0 0:0
10207 Marek Kochmański Polska 12.02.1983 0 0 0:0
6071 Aleksander Zawiślak Polska 09.03.1995 0 0 0:0
6073 Krzysztof Ździebko Polska 25.08.1987 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
ATS Bingo Ropczyce UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Niedźwiada Dolna TG Sokół Dynów 9:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Niedźwiada Dolna KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 10:1 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Kańczuga UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2018-12-14
g. 17:00

6
UKS Niedźwiada Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:2 Szczegóły
2018-12-20
g. 18:30

7
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna 6:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
KTS Strażak Pruchnik UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 10:0 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2019-02-01
g. 18:00

11
UKS Niedźwiada Dolna KS I Głobikowa 10:1 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 10:1 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

13
TG Sokół Dynów UKS Niedźwiada Dolna 1:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

14
UKS Niedźwiada Dolna KTS Strażak Pruchnik 10:6 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Niedźwiada Dolna LKS Kańczuga 10:3 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

16
UKS Niedźwiada Dolna ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły