Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PUKS Arka Łętownia
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
PUKS Arka Łętownia, 37-312 Łętownia (Jan Sum)
Telefon:
660 034 962
E-mail:
jansum@op.pl
WWW:
www: arkaletownia.pl
Adres hali podstawowej:
sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Łętowni
Prezes Klubu:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Klocek

Osoba odpowiedzialna:
Jan Sum
660 034 962
jansum@op.pl
Adres hali rezerwowej:
hala MOSiR w Nowej Sarzynie
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2509 Krystian Kołodziej Polska 29.07.2004 43 10 129:30
2502 Łukasz Madej Polska 07.08.2000 34 15 102:45
2514 Dominik Stańko Polska 16.05.2001 21 29 63:87
2508 Michał Klocek Polska 02.11.2001 20 30 60:90
2503 Patryk Misiak Polska 30.01.1995 1 1 3:3
2512 Jakub Sałęga Polska 05.07.2005 0 2 0:6
2506 Kamila Bochenek Polska 29.01.2007 0 2 0:6
2515 Magdalena Szuba Polska 16.02.2007 0 1 0:3
2504 Grzegorz Rurak Polska 17.02.1994 0 0 0:0
2501 Krzysztof Klocek Polska 13.09.1971 0 3 0:9
2505 Łukasz Smycz Polska 22.07.1993 0 0 0:0
2507 Marcin Doktor Polska 10.08.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 11:00

1
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PUKS Arka Łętownia 10:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia PKS Kolping III Jarosław 10:7 Szczegóły
2018-10-20
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

5
PUKS Arka Łętownia LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
PKS Bartek Dębowiec PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2018-12-06
g. 19:00

8
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
PUKS Arka Łętownia LKS Jar Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika III Rzeszów 4:10 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LUKS Strażak Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia 10:7 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

12
LUKS Burza Rogi PUKS Arka Łętownia 3:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

13
PUKS Arka Łętownia PKS Bartek Dębowiec 10:6 Szczegóły
2019-04-26
g. 18:00

14
LKS Jar Kielnarowa PUKS Arka Łętownia 3:10 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka Brzostek PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
PUKS Arka Łętownia LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły