Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika III Rzeszów
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa

Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3219 Grzegorz Tomoń Polska 17.07.1996 42 9 126:27
3214 Filip Kociuba Polska 26.09.1998 40 6 120:18
3204 Jakub Dąbrowski Polska 31.03.2001 20 19 60:57
3212 Arkadiusz Elceser Polska 18.08.1984 19 11 57:33
3207 Mateusz Rzeźnikiewicz Polska 25.02.2002 13 13 39:39
3215 Michał Majcher Polska 08.04.2000 0 1 0:3
32 Rafał Stąpor Polska 15.04.1999 0 0 0:0
31 Szymon Seroka Polska 30.11.2001 0 0 0:0
30 Dawid Pelczar Polska 02.07.1998 0 0 0:0
27 Kamil Klocek Polska 26.06.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka Brzostek KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2018-10-23
g. 17:00

4
PKS Kolping III Jarosław KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika III Rzeszów LZS Kąkolówka 10:1 Szczegóły
2018-11-30
g. 18:00

6
LUKS Burza Rogi KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika III Rzeszów PKS Bartek Dębowiec 10:5 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

8
UKS Kępa Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów 3:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Turze Pole 10:1 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika III Rzeszów 4:10 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Jar Kielnarowa 10:3 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
LUKS Strażak Niżna Łąka KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:10 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Kępa Dębica 10:2 Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

14
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2019-04-16
g. 17:30

15
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika III Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 9:9 Szczegóły