Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak Niżna Łąka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Niżna Łąka, ul.O.Hieronima Longawy 51
Telefon:
668559858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668559858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668559858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar, Jolla Donic
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3716 Andrzej Sobota Polska 02.12.1966 35 21 105:63
3723 Piotr Zając Polska 06.11.1992 29 26 87:78
3717 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 29 25 87:75
3714 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 12 37 36:111
3718 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 1 0 3:0
3724 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 1 0 3:0
3720 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 0 0 0:0
3721 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 0 0 0:0
3713 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 0 0 0:0
3715 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 0 0 0:0
3722 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Jar Kielnarowa 10:0 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Brzostowianka Brzostek 10:0 Szczegóły
2018-10-20
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Strażak Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

5
LUKS Strażak Niżna Łąka PKS Kolping III Jarosław 6:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
LZS Kąkolówka LUKS Strażak Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
LUKS Strażak Niżna Łąka LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
LKS Turze Pole LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LUKS Strażak Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia 10:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
LUKS Strażak Niżna Łąka KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

13
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

14
UKS Kępa Dębica LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

15
PKS Kolping III Jarosław LUKS Strażak Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2019-04-05
g. 18:00

16
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły