Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Kolping III Jarosław
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. 3 Maja 49, 37-500 Jarosław
Telefon:
(16) 621 27 03
E-mail:
poczta@chrystuskrol.com
WWW:
www.chrystuskrol.com
Adres hali podstawowej:
ul. 3 Maja 49, 37-500 Jarosław
Prezes Klubu:
ks. Andrzej Surowiec
(16) 621 27 03
poczta@chrystuskrol.com
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Zieliński
662 267 355
kondzio28@autograf.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash
Rodzaj piłek:
plastikowe Tibhar ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
403 Dawid Jadam Polska 12.03.2007 35 8 105:24
7098 Anna Brzyska Polska 16.06.2005 27 9 81:27
7097 Szymon Brud Polska 24.02.2006 25 21 75:63
7110 Antoni Rejterowski Polska 31.03.2001 20 14 60:42
7096 Konrad Zieliński Polska 28.02.1977 19 2 57:6
7105 Patryk Kubicki Polska 01.04.2003 2 7 6:21
7109 Mateusz Nosal Polska 04.10.2004 0 0 0:0
7099 Szymon Flaumenhaft Polska 30.09.2009 0 0 0:0
6 Kamil Dziukiewicz Polska 23.10.1983 0 0 0:0
405 Hubert Żołyniak Polska 11.06.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-11-07
g. 18:30

1
UKS Kępa Dębica PKS Kolping III Jarosław 3:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
PKS Kolping III Jarosław LKS Turze Pole 10:0 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia PKS Kolping III Jarosław 10:7 Szczegóły
2018-10-23
g. 17:00

4
PKS Kolping III Jarosław KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

5
LUKS Strażak Niżna Łąka PKS Kolping III Jarosław 6:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
PKS Kolping III Jarosław LKS Brzostowianka Brzostek 10:2 Szczegóły
2019-02-02
g. 11:00

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PKS Kolping III Jarosław 7:10 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00

8
LKS Jar Kielnarowa PKS Kolping III Jarosław 4:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
PKS Kolping III Jarosław LZS Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2019-02-01
g. 18:00

10
LUKS Burza Rogi PKS Kolping III Jarosław 0:10 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
PKS Kolping III Jarosław PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
PKS Kolping III Jarosław UKS Kępa Dębica 10:1 Szczegóły
2019-03-30
g. 15:00

13
LKS Turze Pole PKS Kolping III Jarosław 4:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

14
PKS Kolping III Jarosław KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:2 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

15
PKS Kolping III Jarosław LUKS Strażak Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika III Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 9:9 Szczegóły