Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Kąkolówka
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ludowy Zespół Sportowy w Kąkolówce,
36-030 Błażowa, Kąkolówka 108
Telefon:
501 023 365
691 969 654
E-mail:
a.sowa@poczta.ostnet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa w Błażowej
Prezes Klubu:
Grzegorz Sobkowicz
601 521 856
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kruczek
885 108 015
kruczekwojtek@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Mała Hala Politechniki Rzeszowskiej
Rodzaj stołów:
Donic, Andro
Rodzaj piłek:
SEAMLESS TABLE TENNIS
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1970 Grzegorz Sobkowicz Polska 28.03.1983 41 15 123:45
1968 Wojciech Kruczek Polska 25.07.1977 40 20 120:60
1971 Janusz Sobkowicz Polska 10.09.1976 23 33 69:99
1969 Krzysztof Skiba Polska 22.02.1983 4 44 12:132
1978 Kamila Początek Polska 05.07.2004 0 1 0:3
1965 Piotr Cygan Polska 17.09.1976 0 0 0:0
1974 Gabriela Hadała Polska 03.01.2003 0 0 0:0
1975 Natalia Hadała Polska 19.08.2001 0 0 0:0
1972 Andrzej Sowa Polska 28.10.1968 0 0 0:0
1981 Miłosz Wielgos Polska 28.08.2002 0 4 0:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
PKS Bartek Dębowiec LZS Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LZS Kąkolówka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Turze Pole LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2018-10-20
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika III Rzeszów LZS Kąkolówka 10:1 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
LZS Kąkolówka LUKS Strażak Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka Brzostek LZS Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

8
LZS Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 8:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
PKS Kolping III Jarosław LZS Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
LKS Jar Kielnarowa LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka LUKS Burza Rogi 10:5 Szczegóły
2019-03-09
g. 17:00

12
LZS Kąkolówka PKS Bartek Dębowiec 10:5 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

13
LZS Kąkolówka LKS Jar Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

14
LZS Kąkolówka LKS Brzostowianka Brzostek 10:5 Szczegóły
2019-05-10
g. 18:00

15
LUKS Burza Rogi LZS Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
PUKS Arka Łętownia LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły