Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp Łęki Dukielskie
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
UKS OLIMP Łęki Dukielskie,Łęki Dukielskie 64,
38-450 Dukla
Telefon:
695550569
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695550569
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Stasz
501705787
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Fruga
603772427
grzegorz.fruga@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
andro magnum sc
Rodzaj piłek:
andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 7 14 59:11
2. Witmar Podwawelski Kraków 6 10 41:19
3. UKS Płomień Limanowa 6 10 38:22
4. KU AZS Politechnika II Rzeszów 8 9 37:43
5. KS Bronowianka Kraków 6 8 41:19
6. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 8 42:38
7. UKS Villa Verde II Olesno 8 8 38:42
8. UKS TKKF MOSiR Dukla 7 6 34:36
9. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 7 6 33:37
10. LUKS Galux Skrzyszów 8 4 26:54
11. UKS Olimp Łęki Dukielskie 7 3 29:41
12. MLKS Nurt Przemyśl 8 0 12:68

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3072 Jacek Flaumenhaft Polska 23.02.1976 9 5 27:15
3077 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 7 7 14:14
3079 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 6 8 18:24
3078 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 2 12 4:24
3084 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 0 0 0:0
3086 Jacek Stasz Polska 10.05.1962 0 0 0:0
3073 Dariusz Gościński Polska 04.09.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 15:00

1
UKS Olimp Łęki Dukielskie KS Gorce Nowy Targ 3:7 Szczegóły
2018-10-07
g. 14:00

2
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:2 Szczegóły
2018-09-27
g. 18:00

3
UKS Villa Verde II Olesno UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00

4
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Płomień Limanowa 3:7 Szczegóły
2018-11-03
g. 15:00

5
MLKS Nurt Przemyśl UKS Olimp Łęki Dukielskie 1:9 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie Witmar Podwawelski Kraków -:- Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Olimp Łęki Dukielskie 7:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 14:00

8
UKS Olimp Łęki Dukielskie KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły
2018-12-08
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:4 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

10
UKS Olimp Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty Krosno -:- Szczegóły
2019-02-03
g. 15:00

11
LUKS Galux Skrzyszów UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły