Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp Łęki Dukielskie
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
UKS OLIMP Łęki Dukielskie,Łęki Dukielskie 64,
38-450 Dukla
Telefon:
695550569
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695550569
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Stasz
501705787
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Fruga
603772427
grzegorz.fruga@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
andro magnum sc
Rodzaj piłek:
andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 16 28 119:41
2. UKS Płomień Limanowa 16 25 92:68
3. KS Bronowianka Kraków 16 22 104:56
4. Witmar Podwawelski Kraków 16 22 103:57
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 16 14 84:76
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 16 14 76:84

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 16 15 74:86
2. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 14 67:93
3. UKS Villa Verde II Olesno 16 14 78:82
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 16 14 80:80
5. LUKS Galux Skrzyszów 16 10 59:101
6. MLKS Nurt Przemyśl 16 0 24:136

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3077 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 16 14 33:28
3079 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 16 14 48:42
3072 Jacek Flaumenhaft Polska 23.02.1976 16 14 48:42
3078 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 8 22 16:44
3084 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 0 0 0:0
3086 Jacek Stasz Polska 10.05.1962 0 0 0:0
3073 Dariusz Gościński Polska 04.09.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 15:00

1
UKS Olimp Łęki Dukielskie KS Gorce Nowy Targ 3:7 Szczegóły
2018-10-07
g. 14:00

2
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:2 Szczegóły
2018-09-27
g. 18:00

3
UKS Villa Verde II Olesno UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00

4
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Płomień Limanowa 3:7 Szczegóły
2018-11-03
g. 15:00

5
MLKS Nurt Przemyśl UKS Olimp Łęki Dukielskie 1:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Olimp Łęki Dukielskie 7:3 Szczegóły
2019-01-18
g. 17:30

8
UKS Olimp Łęki Dukielskie KS Bronowianka Kraków 3:7 Szczegóły
2018-12-08
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:4 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

10
UKS Olimp Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty Krosno 7:3 Szczegóły
2019-02-03
g. 15:00

11
LUKS Galux Skrzyszów UKS Olimp Łęki Dukielskie 2:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
UKS Olimp Łęki Dukielskie LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Villa Verde II Olesno 6:4 Szczegóły
2019-03-24
g. 12:00

14
KSTS MOSiR Karpaty Krosno UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:5 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

15
UKS Olimp Łęki Dukielskie KU AZS Politechnika II Rzeszów 2:8 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

16
UKS Olimp Łęki Dukielskie MLKS Nurt Przemyśl 10:0 Szczegóły