Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
MLKS Nurt Przemyśl
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
37-700 Przemyśl, ul. Mickiewicza 28
Telefon:
691 602 460
E-mail:
mlksnurt@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ZSU-HiG Przemyśl, ul. Bakończycka 11
Prezes Klubu:
Zdzisław Bodnar
691 602 460
mlksnurt@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Salamon
608 057 149
psalamon@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
CKZiU Nr 1 Przemyśl, ul. Dworskiego 98
Rodzaj stołów:
Sponeta S-13, Joola 2000
Rodzaj piłek:
Tibhar***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 16 28 119:41
2. UKS Płomień Limanowa 16 25 92:68
3. KS Bronowianka Kraków 16 22 104:56
4. Witmar Podwawelski Kraków 16 22 103:57
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 16 14 84:76
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 16 14 76:84

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 16 15 74:86
2. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 14 67:93
3. UKS Villa Verde II Olesno 16 14 78:82
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 16 14 80:80
5. LUKS Galux Skrzyszów 16 10 59:101
6. MLKS Nurt Przemyśl 16 0 24:136

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4469 Dawid Kiełt Polska 10.10.1991 9 19 27:57
4464 Miłosz Misiuda Polska 26.09.2003 6 16 13:37
4468 Krzysztof Borowiak Polska 06.09.1992 3 20 6:55
9986 Bartosz Sawa Polska 16.10.1992 3 19 7:41
8650 Jagoda Chwojko Polska 06.01.2004 0 3 0:7
4463 Oskar Krzysik Polska 20.05.2001 0 0 0:0
4471 Piotr Składoń Polska 20.08.1988 0 6 0:12
4470 Paweł Salamon Polska 15.01.1969 0 6 0:14
4465 Martyna Stachniak Polska 11.02.2003 0 2 0:4
4460 Martyna Hajduk Polska 17.03.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 15:00

1
MLKS Nurt Przemyśl KS Bronowianka Kraków 0:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:30

2
KSTS MOSiR Karpaty Krosno MLKS Nurt Przemyśl 7:3 Szczegóły
2018-09-29
g. 15:00

3
MLKS Nurt Przemyśl KS Gorce Nowy Targ 0:10 Szczegóły
2018-10-27
g. 12:00

4
UKS Villa Verde II Olesno MLKS Nurt Przemyśl 8:2 Szczegóły
2018-11-03
g. 15:00

5
MLKS Nurt Przemyśl UKS Olimp Łęki Dukielskie 1:9 Szczegóły
2018-11-17
g. 15:00

6
MLKS Nurt Przemyśl UKS TKKF MOSiR Dukla 2:8 Szczegóły
2018-12-01
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika II Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl 8:2 Szczegóły
2018-12-08
g. 15:00

8
MLKS Nurt Przemyśl LUKS Galux Skrzyszów 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00

9
KS Spektrum Karpol Słopnice MLKS Nurt Przemyśl 9:1 Szczegóły
2019-02-10
g. 15:00

10
MLKS Nurt Przemyśl UKS Płomień Limanowa 1:9 Szczegóły
2019-02-02
g. 14:00

11
Witmar Podwawelski Kraków MLKS Nurt Przemyśl 10:0 Szczegóły
2019-02-23
g. 11:00

12
MLKS Nurt Przemyśl KU AZS Politechnika II Rzeszów 4:6 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

13
LUKS Galux Skrzyszów MLKS Nurt Przemyśl 7:3 Szczegóły
2019-03-23
g. 11:00

14
MLKS Nurt Przemyśl UKS Villa Verde II Olesno 1:9 Szczegóły
2019-04-06
g. 16:00

15
MLKS Nurt Przemyśl KSTS MOSiR Karpaty Krosno 2:8 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

16
UKS Olimp Łęki Dukielskie MLKS Nurt Przemyśl 10:0 Szczegóły