Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika II Rzeszów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa

Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 5 10 43:7
2. Witmar Podwawelski Kraków 6 10 41:19
3. KS Bronowianka Kraków 6 8 41:19
4. UKS Płomień Limanowa 5 8 30:20
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 6 8 34:26
6. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 6 6 31:29
7. KU AZS Politechnika II Rzeszów 6 5 23:37
8. UKS TKKF MOSiR Dukla 6 4 27:33
9. UKS Villa Verde II Olesno 6 4 25:35
10. UKS Olimp Łęki Dukielskie 5 3 22:28
11. LUKS Galux Skrzyszów 5 2 15:35
12. MLKS Nurt Przemyśl 6 0 8:52

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
27 Kamil Klocek Polska 26.06.1999 6 6 12:12
31 Szymon Seroka Polska 30.11.2001 5 7 15:21
30 Dawid Pelczar Polska 02.07.1998 5 7 10:14
32 Rafał Stąpor Polska 15.04.1999 2 10 6:30
3207 Mateusz Rzeźnikiewicz Polska 25.02.2002 0 0 0:0
3219 Grzegorz Tomoń Polska 17.07.1996 0 0 0:0
3214 Filip Kociuba Polska 26.09.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-25
g. 16:00

1
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Płomień Limanowa 8:2 Szczegóły
2018-10-13
g. 16:00

2
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika II Rzeszów 9:1 Szczegóły
2018-10-20
g. 15:00

3
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Bronowianka Kraków 3:7 Szczegóły
2018-10-28
g. 16:00

4
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KU AZS Politechnika II Rzeszów 4:6 Szczegóły
2018-11-03
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 0:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 12:00

6
UKS Villa Verde II Olesno KU AZS Politechnika II Rzeszów 5:5 Szczegóły
2018-12-01
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika II Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00

8
UKS TKKF MOSiR Dukla KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2019-01-26
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika II Rzeszów LUKS Galux Skrzyszów -:- Szczegóły
2019-02-02
g. 14:00

11
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły