Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika II Rzeszów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa

Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Andro Magnum
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 7 14 59:11
2. Witmar Podwawelski Kraków 6 10 41:19
3. UKS Płomień Limanowa 6 10 38:22
4. KU AZS Politechnika II Rzeszów 8 9 37:43
5. KS Bronowianka Kraków 6 8 41:19
6. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 8 42:38
7. UKS Villa Verde II Olesno 8 8 38:42
8. UKS TKKF MOSiR Dukla 7 6 34:36
9. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 7 6 33:37
10. LUKS Galux Skrzyszów 8 4 26:54
11. UKS Olimp Łęki Dukielskie 7 3 29:41
12. MLKS Nurt Przemyśl 8 0 12:68

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
27 Kamil Klocek Polska 26.06.1999 10 6 20:12
31 Szymon Seroka Polska 30.11.2001 9 7 27:21
30 Dawid Pelczar Polska 02.07.1998 8 8 16:16
32 Rafał Stąpor Polska 15.04.1999 2 14 6:42
3207 Mateusz Rzeźnikiewicz Polska 25.02.2002 0 0 0:0
3219 Grzegorz Tomoń Polska 17.07.1996 0 0 0:0
3214 Filip Kociuba Polska 26.09.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-25
g. 16:00

1
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Płomień Limanowa 8:2 Szczegóły
2018-10-13
g. 16:00

2
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika II Rzeszów 9:1 Szczegóły
2018-10-20
g. 15:00

3
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Bronowianka Kraków 3:7 Szczegóły
2018-10-28
g. 16:00

4
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KU AZS Politechnika II Rzeszów 4:6 Szczegóły
2018-11-03
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 0:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 12:00

6
UKS Villa Verde II Olesno KU AZS Politechnika II Rzeszów 5:5 Szczegóły
2018-12-01
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika II Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl 8:2 Szczegóły
2018-12-22
g. 11:00

8
UKS TKKF MOSiR Dukla KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły
2018-12-08
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:4 Szczegóły
2019-01-26
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika II Rzeszów LUKS Galux Skrzyszów -:- Szczegóły
2019-02-02
g. 14:00

11
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły