Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Spektrum Karpol Słopnice
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
34-650 Tymbark 491
Telefon:
606 891 565
E-mail:
urbanski@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słopnicach
Prezes Klubu:
Paweł Bolsęga
795 475 802
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Urbański
606 891 565
urbanski@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tymbarku
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Xushaofa Sports ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 11 22 88:22
2. UKS Płomień Limanowa 11 18 68:42
3. Witmar Podwawelski Kraków 11 18 79:31
4. KS Bronowianka Kraków 11 14 72:38
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 11 12 63:47
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 11 11 58:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika II Rzeszów 11 10 44:66
2. UKS Villa Verde II Olesno 11 8 46:64
3. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 7 49:61
4. LUKS Galux Skrzyszów 11 6 38:72
5. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 11 6 41:69
6. MLKS Nurt Przemyśl 11 0 14:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1808 Paweł Bolsęga Polska 15.11.1994 13 9 26:18
1809 Adrian Kaim Polska 21.09.1997 13 7 26:14
1819 Paweł Obrochta Polska 28.06.1981 12 10 36:30
1810 Paweł Madzula Polska 06.01.1976 9 13 27:39
1813 Łukasz Matusiak Polska 10.05.1997 1 1 2:2
1822 Janusz Tabor Polska 29.05.1970 0 0 0:0
1817 Adam Urbański Polska 05.12.1950 0 0 0:0
1816 Krzysztof Tabor Polska 06.09.1974 0 0 0:0
1815 Krzysztof Sobczak Polska 21.08.1961 0 0 0:0
1820 Damian Magulski Polska 02.03.1997 0 0 0:0
1807 Henryk Bolsęga Polska 30.03.1971 0 0 0:0
1812 Łukasz Pach Polska 23.06.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-22
g. 12:00

1
LUKS Galux Skrzyszów KS Spektrum Karpol Słopnice 2:8 Szczegóły
2018-10-07
g. 14:00

2
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:2 Szczegóły
2018-10-20
g. 14:00

3
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2018-10-27
g. 16:00

4
Witmar Podwawelski Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2018-11-10
g. 14:00

5
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2018-11-17
g. 14:00

6
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Spektrum Karpol Słopnice 3:7 Szczegóły
2018-11-24
g. 09:30

7
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2018-12-08
g. 12:00

8
UKS Villa Verde II Olesno KS Spektrum Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00

9
KS Spektrum Karpol Słopnice MLKS Nurt Przemyśl 9:1 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

10
UKS TKKF MOSiR Dukla KS Spektrum Karpol Słopnice 7:3 Szczegóły
2019-02-02
g. 14:00

11
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika II Rzeszów 9:1 Szczegóły
2019-02-23
g. 11:00

12
UKS Płomień Limanowa KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2019-03-02
g. 11:00

13
KS Gorce Nowy Targ KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2019-03-23
g. 11:00

14
KS Spektrum Karpol Słopnice Witmar Podwawelski Kraków -:- Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

15
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
2019-05-04
g. 11:00

16
KS Bronowianka Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły