Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Spektrum Karpol Słopnice
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
34-650 Tymbark 491
Telefon:
606 891 565
E-mail:
urbanski@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Słopnicach
Prezes Klubu:
Paweł Bolsęga
795 475 802
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Urbański
606 891 565
urbanski@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Tymbarku
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Xushaofa Sports ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 7 14 59:11
2. Witmar Podwawelski Kraków 6 10 41:19
3. UKS Płomień Limanowa 6 10 38:22
4. KU AZS Politechnika II Rzeszów 8 9 37:43
5. KS Bronowianka Kraków 6 8 41:19
6. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 8 42:38
7. UKS Villa Verde II Olesno 8 8 38:42
8. UKS TKKF MOSiR Dukla 7 6 34:36
9. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 7 6 33:37
10. LUKS Galux Skrzyszów 8 4 26:54
11. UKS Olimp Łęki Dukielskie 7 3 29:41
12. MLKS Nurt Przemyśl 8 0 12:68

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1809 Adrian Kaim Polska 21.09.1997 9 5 18:10
1819 Paweł Obrochta Polska 28.06.1981 8 8 24:24
1808 Paweł Bolsęga Polska 15.11.1994 8 8 16:16
1810 Paweł Madzula Polska 06.01.1976 6 10 18:30
1813 Łukasz Matusiak Polska 10.05.1997 1 1 2:2
1822 Janusz Tabor Polska 29.05.1970 0 0 0:0
1817 Adam Urbański Polska 05.12.1950 0 0 0:0
1816 Krzysztof Tabor Polska 06.09.1974 0 0 0:0
1815 Krzysztof Sobczak Polska 21.08.1961 0 0 0:0
1820 Damian Magulski Polska 02.03.1997 0 0 0:0
1807 Henryk Bolsęga Polska 30.03.1971 0 0 0:0
1812 Łukasz Pach Polska 23.06.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-22
g. 12:00

1
LUKS Galux Skrzyszów KS Spektrum Karpol Słopnice 2:8 Szczegóły
2018-10-07
g. 14:00

2
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:2 Szczegóły
2018-10-20
g. 14:00

3
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2018-10-27
g. 16:00

4
Witmar Podwawelski Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2018-11-10
g. 14:00

5
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2018-11-17
g. 14:00

6
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Spektrum Karpol Słopnice 3:7 Szczegóły
2018-11-24
g. 09:30

7
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2018-12-08
g. 12:00

8
UKS Villa Verde II Olesno KS Spektrum Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00

9
KS Spektrum Karpol Słopnice MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2019-01-26
g. 16:00

10
UKS TKKF MOSiR Dukla KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2019-02-02
g. 14:00

11
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły