Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Płomień Limanowa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Telefon:
(18) 337 60 37
E-mail:
zssnr4l-wa3@wp.pl
WWW:
http://www.zsp4.limanowa.pl
Adres hali podstawowej:
Ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Prezes Klubu:
Albert Golonka
533573673
albert.golonka@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kosmal
602739223
Osoba odpowiedzialna:
Zdzisław Sułkowski
503531861
barbaras1966@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 8 16 67:13
2. Witmar Podwawelski Kraków 8 14 57:23
3. UKS Płomień Limanowa 8 12 46:34
4. KS Bronowianka Kraków 8 10 52:28
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 9 10 51:39
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 9 9 48:42
7. KU AZS Politechnika II Rzeszów 9 9 38:52
8. UKS Villa Verde II Olesno 8 8 38:42
9. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 8 6 35:45
10. LUKS Galux Skrzyszów 9 5 31:59
11. UKS Olimp Łęki Dukielskie 9 3 34:56
12. MLKS Nurt Przemyśl 9 0 13:77

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4748 Dawid Kosmal Polska 12.04.2004 10 6 30:18
4734 Jakub Michalczyk Polska 10.02.1998 10 6 20:12
4754 Bartosz Sułkowski Polska 30.03.2002 10 6 30:18
4729 Krystian Gaik Polska 15.01.1997 7 6 14:12
4755 Karol Sułkowski Polska 20.10.2005 1 1 2:2
4730 Albert Golonka Polska 19.09.1976 1 0 2:0
4736 Dawid Rozum Polska 20.08.1998 0 0 0:0
4733 Wojciech Kosmal Polska 14.03.1974 0 0 0:0
4746 Julia Domiter Polska 11.12.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-25
g. 16:00

1
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Płomień Limanowa 8:2 Szczegóły
2018-10-12
g. 18:00

2
UKS Płomień Limanowa LUKS Galux Skrzyszów 9:1 Szczegóły
2018-10-20
g. 14:00

3
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00

4
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Płomień Limanowa 3:7 Szczegóły
2018-11-10
g. 18:00

5
UKS Płomień Limanowa Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2018-12-22
g. 14:00

6
KS Bronowianka Kraków UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 14:00

7
UKS Płomień Limanowa KSTS MOSiR Karpaty Krosno 8:2 Szczegóły
2019-01-05
g. 10:30

8
KS Gorce Nowy Targ UKS Płomień Limanowa 8:2 Szczegóły
2019-01-25
g. 18:00

9
UKS Płomień Limanowa UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
2019-01-26
g. 15:00

10
MLKS Nurt Przemyśl UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
2019-02-02
g. 11:00

11
UKS Płomień Limanowa UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły