Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Płomień Limanowa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Telefon:
(18) 337 60 37
E-mail:
zssnr4l-wa3@wp.pl
WWW:
http://www.zsp4.limanowa.pl
Adres hali podstawowej:
Ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Prezes Klubu:
Albert Golonka
533573673
albert.golonka@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kosmal
602739223
Osoba odpowiedzialna:
Zdzisław Sułkowski
503531861
barbaras1966@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 16 28 119:41
2. UKS Płomień Limanowa 16 25 92:68
3. KS Bronowianka Kraków 16 22 104:56
4. Witmar Podwawelski Kraków 16 22 103:57
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 16 14 84:76
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 16 14 76:84

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 16 15 74:86
2. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 14 67:93
3. UKS Villa Verde II Olesno 16 14 78:82
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 16 14 80:80
5. LUKS Galux Skrzyszów 16 10 59:101
6. MLKS Nurt Przemyśl 16 0 24:136

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4748 Dawid Kosmal Polska 12.04.2004 22 10 66:30
4754 Bartosz Sułkowski Polska 30.03.2002 20 10 60:30
4734 Jakub Michalczyk Polska 10.02.1998 17 15 34:32
4729 Krystian Gaik Polska 15.01.1997 8 17 16:34
4730 Albert Golonka Polska 19.09.1976 5 1 10:2
4755 Karol Sułkowski Polska 20.10.2005 1 2 2:4
4733 Wojciech Kosmal Polska 14.03.1974 0 0 0:0
4746 Julia Domiter Polska 11.12.2004 0 0 0:0
4736 Dawid Rozum Polska 20.08.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-25
g. 16:00

1
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Płomień Limanowa 8:2 Szczegóły
2018-10-12
g. 18:00

2
UKS Płomień Limanowa LUKS Galux Skrzyszów 9:1 Szczegóły
2018-10-20
g. 14:00

3
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00

4
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Płomień Limanowa 3:7 Szczegóły
2018-11-10
g. 18:00

5
UKS Płomień Limanowa Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2018-12-22
g. 14:00

6
KS Bronowianka Kraków UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 14:00

7
UKS Płomień Limanowa KSTS MOSiR Karpaty Krosno 8:2 Szczegóły
2019-01-05
g. 10:30

8
KS Gorce Nowy Targ UKS Płomień Limanowa 8:2 Szczegóły
2019-01-25
g. 18:00

9
UKS Płomień Limanowa UKS Villa Verde II Olesno 6:4 Szczegóły
2019-02-10
g. 15:00

10
MLKS Nurt Przemyśl UKS Płomień Limanowa 1:9 Szczegóły
2019-02-02
g. 11:00

11
UKS Płomień Limanowa UKS TKKF MOSiR Dukla 7:3 Szczegóły
2019-02-22
g. 19:00

12
UKS Płomień Limanowa KS Spektrum Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

13
Witmar Podwawelski Kraków UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

14
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Płomień Limanowa 5:5 Szczegóły
2019-04-17
g. 18:00

15
UKS Płomień Limanowa KS Bronowianka Kraków 1:9 Szczegóły
2019-04-23
g. 19:00

16
UKS Płomień Limanowa KS Gorce Nowy Targ 6:4 Szczegóły