Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Witmar Podwawelski Kraków
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Komandosów 21, 30-334 Kraków
Telefon:
(12) 266 54 05
E-mail:
podwawelski@rocknroll.pl
WWW:
www.rocknroll.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Komandosów 21, 30-334 Kraków
Prezes Klubu:
Alojzy Nowak
(12) 266 54 05
podwawelski@rocknroll.pl
Osoba odpowiedzialna:
Marek Strzałka
602 622 986
mwektor@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Janik
502 019 626
tjanik@poczta.onet.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Joola World Cup 25
Rodzaj piłek:
Tibhar 40 +***STTNG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 8 16 67:13
2. Witmar Podwawelski Kraków 8 14 57:23
3. UKS Płomień Limanowa 8 12 46:34
4. KS Bronowianka Kraków 8 10 52:28
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 9 10 51:39
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 9 9 48:42
7. KU AZS Politechnika II Rzeszów 9 9 38:52
8. UKS Villa Verde II Olesno 8 8 38:42
9. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 8 6 35:45
10. LUKS Galux Skrzyszów 9 5 31:59
11. UKS Olimp Łęki Dukielskie 9 3 34:56
12. MLKS Nurt Przemyśl 9 0 13:77

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3264 Michał Majchrzak Polska 20.06.1999 13 3 26:6
3260 Tomasz Janik Polska 02.07.1979 11 4 23:9
3267 Sławomir Osika Polska 20.10.1990 11 3 33:9
3253 Łukasz Białczyk Polska 08.09.1989 9 7 27:21
3274 Marek Strzałka Polska 25.11.1969 1 2 2:4
3266 Alojzy Nowak Polska 09.10.1964 0 0 0:0
3270 Agnieszka Pietrzak Polska 15.03.2000 0 0 0:0
3269 Adrian Piegza Polska 10.09.2000 0 0 0:0
3265 Radosław Morek Polska 18.03.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS TKKF MOSiR Dukla Witmar Podwawelski Kraków 4:6 Szczegóły
2018-10-13
g. 16:00

2
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika II Rzeszów 9:1 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00

3
LUKS Galux Skrzyszów Witmar Podwawelski Kraków 3:7 Szczegóły
2018-10-27
g. 16:00

4
Witmar Podwawelski Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2018-11-10
g. 18:00

5
UKS Płomień Limanowa Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2018-11-17
g. 17:00

7
Witmar Podwawelski Kraków KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 16:00

8
KSTS MOSiR Karpaty Krosno Witmar Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2019-02-10
g. 16:00

9
Witmar Podwawelski Kraków KS Gorce Nowy Targ -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 15:00

10
UKS Villa Verde II Olesno Witmar Podwawelski Kraków -:- Szczegóły
2019-02-02
g. 16:00

11
Witmar Podwawelski Kraków MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły