Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS Bronowianka Kraków
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Zarzecze 124 A, 30-134 Kraków
Telefon:
(12) 636 94 33
E-mail:
sekretariat@bronowianka.pl
WWW:
www.bronowianka.pl
Adres hali podstawowej:
mała hala Zarzecze 124 A
Prezes Klubu:
Kazimierz Skrzypek
600005888
kskrzypek@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Szymon Kołodziej
668325692
szymon.kolodziej@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Karmoliński
509012877
karmol2@op.pl
Adres hali rezerwowej:
duża hala Zarzecze 124 A
Rodzaj stołów:
Andro Magnum -ST
Rodzaj piłek:
Yinhe S 40 ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 11 22 88:22
2. UKS Płomień Limanowa 11 18 68:42
3. Witmar Podwawelski Kraków 11 18 79:31
4. KS Bronowianka Kraków 11 14 72:38
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 11 12 63:47
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 11 11 58:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika II Rzeszów 11 10 44:66
2. UKS Villa Verde II Olesno 11 8 46:64
3. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 7 49:61
4. LUKS Galux Skrzyszów 11 6 38:72
5. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 11 6 41:69
6. MLKS Nurt Przemyśl 11 0 14:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6713 Yimu Wang Chiny 13.02.2003 22 0 66:0
6430 Wojciech Górecki Polska 08.10.2002 13 7 26:14
6428 Łukasz Knaga Polska 13.08.2003 11 11 22:22
6418 Szymon Kołodziej Polska 26.12.1996 9 7 27:21
6711 Damian Korczak Polska 06.09.2003 1 5 3:15
6419 Kai Xu Polska 02.02.1973 1 1 2:2
6429 Wojciech Bogacz Polska 19.01.2004 0 0 0:0
6420 Paweł Jabłoński Polska 20.05.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 15:00

1
MLKS Nurt Przemyśl KS Bronowianka Kraków 0:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:00

2
KS Bronowianka Kraków UKS TKKF MOSiR Dukla 8:2 Szczegóły
2018-10-20
g. 15:00

3
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Bronowianka Kraków 3:7 Szczegóły
2018-10-27
g. 11:00

4
KS Bronowianka Kraków LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2018-11-10
g. 14:00

5
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2018-12-22
g. 14:00

6
KS Bronowianka Kraków UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2018-11-17
g. 17:00

7
Witmar Podwawelski Kraków KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2019-01-18
g. 17:30

8
UKS Olimp Łęki Dukielskie KS Bronowianka Kraków 3:7 Szczegóły
2019-01-26
g. 14:00

9
KS Bronowianka Kraków KSTS MOSiR Karpaty Krosno 8:2 Szczegóły
2019-01-25
g. 19:00

10
KS Gorce Nowy Targ KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2019-02-02
g. 15:00

11
KS Bronowianka Kraków UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2019-02-23
g. 11:00

12
KS Bronowianka Kraków Witmar Podwawelski Kraków -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
UKS TKKF MOSiR Dukla KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły
2019-03-23
g. 11:00

14
KS Bronowianka Kraków KS Gorce Nowy Targ -:- Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

15
UKS Płomień Limanowa KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły
2019-05-04
g. 11:00

16
KS Bronowianka Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły