Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak III Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
mbjohone2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly, Sponeta
Rodzaj piłek:
Double Circle, Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 16 28 156:81
2. UKS Tornado Wrocanka 16 28 155:77
3. PKS Bartek II Dębowiec 16 24 142:104
4. GMKS Strzelec III Frysztak 16 19 137:102
5. UKS Cebulka Warzyce 16 13 119:132
6. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 16 12 110:125
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 11 95:140
8. UKS Błyskawica Leśniówka 16 7 81:148
9. LKS Strażak III Bratkówka 16 2 69:155

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04790 Jan Englot Polska 30.09.1974 20 18 60:54
04798 Michele Englot Polska 26.07.2002 19 9 57:27
04808 Sebastian Rogosz Polska 01.01.1987 7 35 21:105
04807 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 5 33 15:99
04809 Marcin Gerlach Polska 24.10.1982 4 26 12:78
04796 Mateusz Mulka Polska 26.04.1999 1 6 3:18
04804 Martyna Kubas Polska 10.08.2006 0 0 0:0
04791 Jakub Baran Polska 21.06.1997 0 0 0:0
04792 Dawid Bakota Polska 27.09.1998 0 0 0:0
04799 Tomasz Bieryło Polska 29.04.2006 0 0 0:0
04803 Martyna Kuszaj Polska 07.11.2007 0 0 0:0
04795 Ewelina Kubas Polska 19.08.1999 0 0 0:0
04800 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 0 0 0:0
04802 Mateusz Englot Polska 21.12.2008 0 9 0:27

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00

1
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec III Frysztak 2:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
UKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:4 Szczegóły
2017-11-18
g. 11:00

5
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
LKS Strażak III Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
UKS Tornado Wrocanka LKS Strażak III Bratkówka 10:2 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 5:10 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

10
LKS Strażak III Bratkówka UKS Tornado Wrocanka 3:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 10:7 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

13
GMKS Strzelec III Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

14
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 10:4 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

15
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 6:10 Szczegóły
2018-03-10
g. 11:00

16
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

17
LKS Strażak III Bratkówka UKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły