Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak III Niżna Łąka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Niżna Łąka, ul. O. Hieronima Longawy 63, 38-455 Głowienka
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotka@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
665 384 843
ciotka@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Joola, Donic
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 16 28 156:81
2. UKS Tornado Wrocanka 16 28 155:77
3. PKS Bartek II Dębowiec 16 24 142:104
4. GMKS Strzelec III Frysztak 16 19 137:102
5. UKS Cebulka Warzyce 16 13 119:132
6. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 16 12 110:125
7. LUKS Strażak III Niżna Łąka 16 11 95:140
8. UKS Błyskawica Leśniówka 16 7 81:148
9. LKS Strażak III Bratkówka 16 2 69:155

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02318 Konrad Gruszka Polska 13.07.1990 25 22 75:66
02320 Konrad Skalski Polska 15.08.1985 24 24 72:72
02316 Michał Harsze Polska 28.03.1991 13 2 39:6
02319 Tomasz Zwarycz Polska 27.07.1987 12 32 36:96
02329 Piotr Lorenc Polska 03.08.1992 4 17 12:51
02317 Kamil Drobek Polska 28.11.1988 3 4 9:12
02313 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 2 1 6:3
02315 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 1 1 3:3
02328 Paweł Dębiec Polska 24.09.2003 0 0 0:0
02327 Dominik Marszał Polska 21.07.2003 0 0 0:0
02311 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 0 2 0:6
10392 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 0 10 0:30
02324 Milena Konik Polska 20.04.2004 0 4 0:12
02323 Katarzyna Jasińska Polska 28.01.2004 0 0 0:0
02325 Aleksandra Staroń Polska 27.06.2001 0 0 0:0
02321 Sebastian Szuba Polska 09.06.1983 0 0 0:0
02326 Wiktoria Guzik Polska 10.07.2000 0 0 0:0
02310 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 0 0 0:0
02322 Karolina Staroń Polska 03.04.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-10
g. 17:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2017-10-27
g. 17:00

2
UKS Tornado Wrocanka LUKS Strażak III Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-11-14
g. 18:00

4
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 10:7 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Błyskawica Leśniówka 10:6 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
GMKS Strzelec III Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2018-01-27
g. 11:00

10
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec III Frysztak 2:10 Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 10:7 Szczegóły
2018-03-03
g. 17:00

13
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

14
UKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

15
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

16
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka 3:10 Szczegóły
2018-03-24
g. 11:00

18
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły