Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS II Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nowotaniec
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół Bukowsko
Rodzaj stołów:
POL-SPORT, Donic
Rodzaj piłek:
plastikowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 I Sanok 7 14 70:21
2. PKS Iskra Blizne 6 12 60:20
3. KTS Brzozów 6 8 52:32
4. LUKS Burza III Rogi 6 8 52:32
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 7 8 57:42
6. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 7 8 49:46
7. LKS II Turze Pole 5 4 30:34
8. KS II Nagórzany 6 4 29:46
9. SKT G3 II Sanok 7 2 30:60
10. KTS Wola Komborska 7 2 17:66
11. UKS Iskra II Iskrzynia 6 0 13:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03660 Norbert Bednarczyk Polska 09.11.1981 9 7 27:21
03658 Marek Silarski Polska 03.02.1974 5 8 15:24
03659 Jakub Babiak Polska 30.01.1989 4 11 12:33
03657 Hubert Pieszczoch Polska 26.07.2000 2 8 6:24
03661 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 2 0 6:0
03664 Waldemar Kozimor Polska 16.11.1977 2 3 6:9
03656 Gabriel Tokarz Polska 22.02.2000 1 1 3:3
03662 Dominik Czytajło Polska 08.10.2004 0 0 0:0
03663 Hubert Królicki Polska 12.05.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00

1
SKT G3 I Sanok KS II Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KS II Nagórzany KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KS II Nagórzany KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

5
KS II Nagórzany PKS Iskra Blizne 2:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia KS II Nagórzany 2:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
KS II Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
SKT G3 II Sanok KS II Nagórzany -:- Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
KS II Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2018-01-20
g. 16:00

10
LKS II Turze Pole KS II Nagórzany -:- Szczegóły
2018-01-27
g. 16:00

11
LUKS Burza III Rogi KS II Nagórzany -:- Szczegóły