Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS II Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nowotaniec
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół Bukowsko
Rodzaj stołów:
POL-SPORT, Donic
Rodzaj piłek:
plastikowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 I Sanok 15 30 150:51
2. PKS Iskra Blizne 15 23 136:69
3. KTS Brzozów 15 21 134:80
4. LUKS Burza III Rogi 15 18 116:87
5. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 15 14 105:108
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 14 102:105

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 II Sanok 14 14 94:86
2. KS II Nagórzany 14 12 77:105
3. LKS II Turze Pole 13 8 72:100
4. KTS Wola Komborska 14 4 45:128
5. UKS Iskra II Iskrzynia 13 0 18:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03660 Norbert Bednarczyk Polska 09.11.1981 21 15 61:45
03664 Waldemar Kozimor Polska 16.11.1977 12 10 35:30
03658 Marek Silarski Polska 03.02.1974 9 18 27:53
03657 Hubert Pieszczoch Polska 26.07.2000 6 17 16:51
03659 Jakub Babiak Polska 30.01.1989 6 19 18:57
03661 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 4 0 12:0
03656 Gabriel Tokarz Polska 22.02.2000 1 1 3:3
03663 Hubert Królicki Polska 12.05.2004 0 0 0:0
03662 Dominik Czytajło Polska 08.10.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00

1
SKT G3 I Sanok KS II Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KS II Nagórzany KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KS II Nagórzany KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

5
KS II Nagórzany PKS Iskra Blizne 2:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia KS II Nagórzany 2:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
KS II Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
SKT G3 II Sanok KS II Nagórzany 10:2 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
KS II Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2018-01-20
g. 16:00

10
LKS II Turze Pole KS II Nagórzany 7:10 Szczegóły
2018-01-27
g. 16:00

11
LUKS Burza III Rogi KS II Nagórzany 10:1 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
KS II Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
KS II Nagórzany SKT G3 II Sanok 5:10 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
KS II Nagórzany LKS II Turze Pole 10:4 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

16
KTS Wola Komborska KS II Nagórzany 5:10 Szczegóły