Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym, ul. Szkolna 34
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro, Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 I Sanok 15 30 150:51
2. PKS Iskra Blizne 15 23 136:69
3. KTS Brzozów 15 21 134:80
4. LUKS Burza III Rogi 15 18 116:87
5. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 15 14 105:108
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 14 102:105

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 II Sanok 14 14 94:86
2. KS II Nagórzany 14 12 77:105
3. LKS II Turze Pole 13 8 72:100
4. KTS Wola Komborska 14 4 45:128
5. UKS Iskra II Iskrzynia 13 0 18:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01698 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 23 16 69:48
01695 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 18 20 54:60
01697 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 13 14 39:42
01694 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 9 4 27:12
01691 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 6 1 18:3
01700 Filip Dereń Polska 25.12.2005 5 2 15:6
01701 Urszula Dereń Polska 02.12.2002 5 15 15:45
01690 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 4 0 12:0
01693 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 4 5 12:15
01699 Rafał Józefczyk Polska 13.05.1997 2 8 6:24
01696 Karolina Łącka Polska 12.06.2001 1 2 3:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-06
g. 17:00

1
SKT G3 II Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:2 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Brzozów 7:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
SKT G3 I Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

5
KTS Wola Komborska KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
KS II Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LUKS Burza III Rogi 2:10 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

11
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 10:6 Szczegóły
2018-02-24
g. 16:00

12
LUKS Burza III Rogi KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne SKT G3 I Sanok 2:10 Szczegóły
2018-03-20
g. 18:00

15
KTS Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

16
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły