Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
SKT G3 I Sanok
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-500 Sanok, ul. Daszyńskiego 12a
Telefon:
509 336 257
E-mail:
sktsanok@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gimnazjum nr 3 w Sanoku, ul. Lipińskiego 63
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marian Nowak
509 336 257
sktsanok@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku, ul.Strożowska 4
Rodzaj stołów:
Donic Waldner
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 I Sanok 15 30 150:51
2. PKS Iskra Blizne 15 23 136:69
3. KTS Brzozów 15 21 134:80
4. LUKS Burza III Rogi 15 18 116:87
5. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 15 14 105:108
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 14 102:105

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 II Sanok 14 14 94:86
2. KS II Nagórzany 14 12 77:105
3. LKS II Turze Pole 13 8 72:100
4. KTS Wola Komborska 14 4 45:128
5. UKS Iskra II Iskrzynia 13 0 18:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08838 Artur Gratkowski Polska 17.11.1994 35 10 105:30
08837 Piotr Pytlowany Polska 16.07.1997 34 4 102:12
08238 Mateusz Łącki Polska 25.12.1994 28 11 84:33
08237 Marcin Morawski Polska 30.04.1981 14 12 42:36
08241 Marian Nowak Polska 26.01.1952 9 7 27:21
08240 Rafał Dydek Polska 31.07.1974 5 2 15:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00

1
SKT G3 I Sanok KS II Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-10-14
g. 16:00

2
LUKS Burza III Rogi SKT G3 I Sanok 4:10 Szczegóły
2017-10-21
g. 16:00

3
LKS II Turze Pole SKT G3 I Sanok 3:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
SKT G3 I Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2017-10-07
g. 11:00

5
SKT G3 II Sanok SKT G3 I Sanok 3:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
SKT G3 I Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:3 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
KTS Wola Komborska SKT G3 I Sanok 0:10 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
SKT G3 I Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
PKS Iskra Blizne SKT G3 I Sanok 5:10 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

11
SKT G3 I Sanok KTS Brzozów 10:5 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz SKT G3 I Sanok 2:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
KTS Brzozów SKT G3 I Sanok 8:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne SKT G3 I Sanok 2:10 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
SKT G3 I Sanok LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

16
SKT G3 I Sanok PKS Iskra Blizne 10:8 Szczegóły