Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS Brzozów
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Okulickiego 1
Telefon:
608 448 311
E-mail:
T.Haduch@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Brzozowie, ul. Parkowa 5
Prezes Klubu:
Tomasz Haduch
608 448 311
T.Haduch@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Bogusław Surmacz
609 833 709
boguslaw.surmacz@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 I Sanok 15 30 150:51
2. PKS Iskra Blizne 15 23 136:69
3. KTS Brzozów 15 21 134:80
4. LUKS Burza III Rogi 15 18 116:87
5. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 15 14 105:108
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 14 102:105

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 II Sanok 14 14 94:86
2. KS II Nagórzany 14 12 77:105
3. LKS II Turze Pole 13 8 72:100
4. KTS Wola Komborska 14 4 45:128
5. UKS Iskra II Iskrzynia 13 0 18:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06649 Bogusław Surmacz Polska 03.07.1975 34 5 102:15
06651 Kamil Sieńczak Polska 24.11.1991 24 9 72:27
06650 Grzegorz Sum Polska 07.07.1974 23 15 69:45
06655 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 13 15 39:45
06652 Jacek Wasylewicz Polska 10.02.1975 7 12 21:36
06654 Stanisław Siwak Polska 08.02.1954 6 8 18:24
06656 Michał Pojnar Polska 10.06.1994 4 2 12:6
06653 Rafał Bogaczewicz Polska 02.12.1979 3 4 9:12

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-12
g. 17:00

1
KTS Brzozów LUKS Burza III Rogi 6:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KS II Nagórzany KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Brzozów 7:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00

5
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów 10:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
KTS Brzozów SKT G3 II Sanok 10:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
KTS Brzozów KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
KTS Brzozów PKS Iskra Blizne 10:4 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

11
SKT G3 I Sanok KTS Brzozów 10:5 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
PKS Iskra Blizne KTS Brzozów 9:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
KTS Brzozów SKT G3 I Sanok 8:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
KTS Brzozów LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:5 Szczegóły
2018-03-20
g. 18:00

15
KTS Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2018-03-27
g. 18:00

16
LUKS Burza III Rogi KTS Brzozów 6:10 Szczegóły