Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS II Kąkolówka
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Kąkolówka 108, 36-030 Błażowa
Telefon:
501 023 365
691 969 654
E-mail:
a.sowa@poczta.ostnet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Plac im. ks. Adolfa Kowala 1, 36-030 Błażowa
(Zespół Szkół i Gimnazjum w Błażowej)
Prezes Klubu:
Andrzej Sowa

Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Skiba
609 372 752
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kruczek
885 108 015
kruczekwojtek@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
(Mała Hala Sportowa Politechniki Rzeszowskiej)
Rodzaj stołów:
Andro, Donic
Rodzaj piłek:
Andro (celuloidowe)
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Strażak Pruchnik 14 25 177:75
2. LKS Szarotka Rogóżno 14 20 149:103
3. LKS II Kańczuga 14 19 144:108
4. LKS Strażak Sośnica 14 16 122:130
5. LZS II Kąkolówka 14 13 124:128
6. LKS Darowice Koniuszki 14 12 119:133
7. STS Jordan Wola Mała 14 6 94:158
8. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14 1 79:173

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08284 Miłosz Wielgos Polska 28.08.2002 47 9 141:27
08295 Bartłomiej Wielgos Polska 15.08.1999 21 30 63:90
08282 Krzysztof Skiba Polska 22.02.1983 20 7 60:21
08288 Emilia Skiba Polska 03.02.2007 9 3 27:9
08290 Piotr Cygan Polska 17.09.1976 4 6 12:18
08289 Kamila Początek Polska 05.07.2004 3 18 9:54
08291 Karol Hubka Polska 29.12.2006 2 27 6:81
08287 Gabriela Hadała Polska 03.01.2003 1 8 3:24
09737 Dominika Szozda Polska 15.02.2001 0 0 0:0
08286 Natalia Hadała Polska 19.08.2001 0 8 0:24
08285 Zuzanna Wielgos Polska 08.11.2005 0 0 0:0
08296 Roman Hubka Polska 06.02.1972 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-22
g. 11:00

1
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LZS II Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

2
LZS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

3
STS Jordan Wola Mała LZS II Kąkolówka 6:12 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

4
LZS II Kąkolówka LKS Darowice Koniuszki 10:8 Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00

5
LZS II Kąkolówka KTS Strażak Pruchnik 6:12 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

6
LKS II Kańczuga LZS II Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

8
LKS Darowice Koniuszki LZS II Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

9
LZS II Kąkolówka LKS II Kańczuga 6:12 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

10
LZS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

11
LZS II Kąkolówka LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

12
KTS Strażak Pruchnik LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

13
LKS Szarotka Rogóżno LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00

14
LZS II Kąkolówka STS Jordan Wola Mała 12:6 Szczegóły