Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Rzeszowska 9
Telefon:
663 701 225
E-mail:
autobiedka@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
36-200 Brzozów, Stara Wieś 790
Prezes Klubu:
Zbigniew Babirecki
788 985 972
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03267 Łukasz Telesz Polska 18.01.1988 32 23 96:69
03270 Michał Wadas Polska 12.09.1984 28 32 84:96
03266 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 21 35 63:105
03271 Dariusz Dydek Polska 31.03.1986 19 11 57:33
03269 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 8 26 24:78
03268 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 3 8 9:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-03
g. 18:00

1
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Parnas Stara Wieś 10:2 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Parnas Stara Wieś PKS Bartek I Dębowiec 4:10 Szczegóły
2017-11-07
g. 18:00

4
KS I Nagórzany LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2017-12-09
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś TKS Pro-Familia Wojaszówka 6:10 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Parnas Stara Wieś 10:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

14
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:6 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

15
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

16
LKS Parnas Stara Wieś UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

17
LKS Parnas Stara Wieś KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2018-03-17
g. 11:00

18
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2018-04-14
g. 17:00

20
UKS Iskra Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 7:10 Szczegóły