Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-116 Gwoźnica Dolna 92
Telefon:
665 384 843
E-mail:
zibipieciak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Konieczkowej
Prezes Klubu:
Zbigniew Pięciak
665 384 843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Pięciak
665 384 843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Gwoźnicy Dolnej
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02687 Jerzy Płoszczyński Polska 17.01.1972 34 22 100:65
02685 Janusz Żygała Polska 04.10.1964 31 19 92:56
02692 Kordian Poniatowski Polska 13.08.2003 25 19 74:57
02684 Andrzej Jakobik Polska 04.10.1963 20 23 59:69
02693 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 7 35 21:104
09083 Bartłomiej Flisiak Polska 21.01.2002 0 3 0:9
02686 Zbigniew Pięciak Polska 17.03.1963 0 0 0:0
02688 Paweł Mazur Polska 28.10.1991 0 0 0:0
02691 Dawid Janusz Polska 24.11.2000 0 2 0:6
02707 Paweł Sołtys Polska 16.03.2005 0 0 0:0
02690 Krzysztof Szeniak Polska 17.04.2001 0 0 0:0
02689 Paweł Wójtowicz Polska 05.11.1996 0 0 0:0
02694 Bartłomiej Smela Polska 30.09.1997 0 2 0:6
02708 Kamil Smela Polska 30.05.2001 0 6 0:18
02705 Bartłomiej Sołtys Polska 23.02.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-29
g. 11:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
PKS Bartek I Dębowiec UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Strażak I Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2017-12-09
g. 17:00

8
UKS Iskra Iskrzynia UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:7 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Parnas Stara Wieś 10:7 Szczegóły
2018-02-03
g. 11:00

13
UKS Spin Jasło UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 2:10 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

14
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

15
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Iskra Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

16
LKS Parnas Stara Wieś UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

18
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

19
KS I Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

20
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły