Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-116 Gwoźnica Dolna 92
Telefon:
665 384 843
E-mail:
zibipieciak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół w Konieczkowej
Prezes Klubu:
Zbigniew Pięciak
665 384 843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Pięciak
665 384 843
zibipieciak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Gwoźnicy Dolnej
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Burza II Rogi 8 15 79:30
2. LKS Strażak I Bratkówka 8 14 75:30
3. PKS Bartek I Dębowiec 7 12 68:26
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8 12 69:46
5. UKS TKKF MOSiR II Dukla 7 10 60:43
6. TKS Pro-Familia Wojaszówka 8 9 63:66
7. KS I Nagórzany 6 7 52:45
8. LUKS Strażak II Niżna Łąka 7 7 48:43
9. LKS Strażak II Bratkówka 7 6 50:57
10. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 8 5 47:74
11. LKS Parnas Stara Wieś 8 3 37:71
12. UKS Iskra Iskrzynia 8 2 49:68
13. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8 2 48:78
14. UKS Spin Jasło 8 0 12:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02687 Jerzy Płoszczyński Polska 17.01.1972 13 11 39:33
02685 Janusz Żygała Polska 04.10.1964 11 10 33:30
02684 Andrzej Jakobik Polska 04.10.1963 9 11 27:33
02692 Kordian Poniatowski Polska 13.08.2003 4 7 12:21
02693 Marcin Wolanin Polska 18.01.2002 3 19 9:57
02686 Zbigniew Pięciak Polska 17.03.1963 0 0 0:0
02688 Paweł Mazur Polska 28.10.1991 0 0 0:0
02694 Bartłomiej Smela Polska 30.09.1997 0 2 0:6
02691 Dawid Janusz Polska 24.11.2000 0 2 0:6
02707 Paweł Sołtys Polska 16.03.2005 0 0 0:0
02690 Krzysztof Szeniak Polska 17.04.2001 0 0 0:0
02689 Paweł Wójtowicz Polska 05.11.1996 0 0 0:0
02708 Kamil Smela Polska 30.05.2001 0 2 0:6
02705 Bartłomiej Sołtys Polska 23.02.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-29
g. 11:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
PKS Bartek I Dębowiec UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Strażak I Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2017-12-09
g. 17:00

8
UKS Iskra Iskrzynia UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2018-02-03
g. 11:00

13
UKS Spin Jasło UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły