Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp II Łęki Dukielskie
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
695 550 569
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 569
Osoba odpowiedzialna:
Bogdan Maciejewski
505 017 862
bogflor@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tajfun
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02934 Dariusz Gościński Polska 04.09.1996 48 11 144:33
02032 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 23 2 69:6
02034 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 16 42 48:126
02035 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 13 35 39:105
02931 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 5 10 15:30
02036 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 5 31 15:93
02936 Maja Krukar Polska 27.03.2005 2 3 6:9
09300 Bogusław Jastrzębski Polska 02.09.1970 2 1 6:3
09302 Marcin Kołacz Polska 19.05.1991 0 0 0:0
09944 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 0 2 0:6
09301 Mariusz Węgrzyn Polska 30.06.1975 0 1 0:3
02930 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 0 0 0:0
02033 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 0 0 0:0
02030 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 0 0 0:0
02031 Jacek Stasz Polska 10.05.1962 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 16:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:3 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 4:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00

6
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia Wojaszówka 8:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2018-01-20
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 2:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
PKS Bartek I Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

14
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:6 Szczegóły
2018-03-03
g. 11:00

16
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2018-03-25
g. 15:00

17
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Iskra Iskrzynia 10:5 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

18
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

19
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

20
KS I Nagórzany UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły