Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp II Łęki Dukielskie
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
695 550 569
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 569
Osoba odpowiedzialna:
Bogdan Maciejewski
505 017 862
bogflor@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Tajfun
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Burza II Rogi 8 15 79:30
2. LKS Strażak I Bratkówka 8 14 75:30
3. PKS Bartek I Dębowiec 7 12 68:26
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8 12 69:46
5. UKS TKKF MOSiR II Dukla 7 10 60:43
6. TKS Pro-Familia Wojaszówka 8 9 63:66
7. KS I Nagórzany 6 7 52:45
8. LUKS Strażak II Niżna Łąka 7 7 48:43
9. LKS Strażak II Bratkówka 7 6 50:57
10. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 8 5 47:74
11. LKS Parnas Stara Wieś 8 3 37:71
12. UKS Iskra Iskrzynia 8 2 49:68
13. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8 2 48:78
14. UKS Spin Jasło 8 0 12:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02934 Dariusz Gościński Polska 04.09.1996 22 6 66:18
02032 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 7 1 21:3
02034 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 6 18 18:54
02035 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 4 15 12:45
02931 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 3 6 9:18
09301 Mariusz Węgrzyn Polska 30.06.1975 0 1 0:3
09302 Marcin Kołacz Polska 19.05.1991 0 0 0:0
09300 Bogusław Jastrzębski Polska 02.09.1970 0 0 0:0
02031 Jacek Stasz Polska 10.05.1962 0 0 0:0
02033 Bogdan Maciejewski Polska 23.07.1984 0 0 0:0
02936 Maja Krukar Polska 27.03.2005 0 3 0:9
02036 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 0 18 0:54
02930 Grzegorz Poliniewicz Polska 09.05.1996 0 0 0:0
02030 Sławomir Pietruszka Polska 09.02.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 16:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:3 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi 4:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00

6
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia Wojaszówka 8:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2018-01-20
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
PKS Bartek I Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły