Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak II Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Aleksander Daszykowski
697 916 985
daszykowski@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly, Sponeta
Rodzaj piłek:
Double Circle, Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04800 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 31 30 92:88
04801 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 30 21 90:63
04792 Dawid Bakota Polska 27.09.1998 23 36 67:107
04794 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 19 40 57:118
04798 Michele Englot Polska 26.07.2002 4 12 12:36
04808 Sebastian Rogosz Polska 01.01.1987 0 0 0:0
04790 Jan Englot Polska 30.09.1974 0 0 0:0
04796 Mateusz Mulka Polska 26.04.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-06
g. 17:00

1
LKS Strażak I Bratkówka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2017-10-21
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2017-11-10
g. 17:00

4
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 6:10 Szczegóły
2017-11-11
g. 17:00

5
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 5:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 16:00

8
LKS Strażak II Bratkówka KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

14
LKS Strażak II Bratkówka LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

15
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak II Bratkówka 10:0 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

16
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

17
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza II Rogi 7:10 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

18
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

19
LKS Strażak II Bratkówka TKS Pro-Familia Wojaszówka 7:10 Szczegóły