Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Spin Jasło
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-200 Jasło, ul. Lwowska 36
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
38-200 Jasło, ul. Lwowska 36
Prezes Klubu:
Jacek Hap
608 812 439
Osoba odpowiedzialna:
Jan Słupski
501 777 919
jensgraben@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic, Sponeta
Rodzaj piłek:
Double Circle
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
09840 Piotr Zając Polska 29.01.1988 18 25 53:75
09837 Dariusz Hap Polska 02.06.1968 10 23 28:68
09841 Kamil Fornal Polska 19.08.1990 5 19 14:55
09836 Mirosław Kozik Polska 18.12.1968 3 6 9:18
09835 Jan Słupski Polska 31.08.1974 2 31 6:93
09839 Michał Owsianka Polska 20.01.2000 0 18 0:54
09838 Krzysztof Ślawski Polska 30.09.1963 0 27 0:81

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-03
g. 18:00

1
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2017-10-21
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR II Dukla 2:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
PKS Bartek I Dębowiec UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00

5
UKS Spin Jasło KS I Nagórzany 2:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2017-12-02
g. 11:00

7
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka 1:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Strażak I Bratkówka UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2017-12-16
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi 0:10 Szczegóły
2018-01-13
g. 17:00

10
UKS Iskra Iskrzynia UKS Spin Jasło 10:4 Szczegóły
2018-01-20
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Spin Jasło 9:9 Szczegóły
2018-02-03
g. 11:00

13
UKS Spin Jasło UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 2:10 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

14
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

15
KS I Nagórzany UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2018-03-03
g. 11:00

16
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

17
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2018-03-17
g. 11:00

18
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2018-03-24
g. 11:00

19
UKS Spin Jasło UKS Iskra Iskrzynia 6:10 Szczegóły