Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Bartek I Dębowiec
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-220 Dębowiec 44
Telefon:
694 538 804
E-mail:
pks.bartek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Publiczne Gimnazjum w Dębowcu, 38-220 Dębowiec 500
Prezes Klubu:
Konrad Kosiba
603 372 028
Osoba odpowiedzialna:
Konrad Kosiba
603 372 028
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół w Osobnicy, 38-241 Osobnica 99
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
celuloidowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04147 Dariusz Bara Polska 05.10.1993 54 4 161:12
04154 Paweł Zając Polska 11.09.1989 37 14 108:42
04146 Konrad Kosiba Polska 26.10.1988 35 21 104:63
04155 Bartosz Mika Polska 22.09.1998 25 25 74:75
04150 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 0 0 0:0
04151 Rafał Szurek Polska 02.01.2003 0 0 0:0
04153 Norbert Gomułka Polska 30.03.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
TKS Pro-Familia Wojaszówka PKS Bartek I Dębowiec 3:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
PKS Bartek I Dębowiec UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Parnas Stara Wieś PKS Bartek I Dębowiec 4:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
PKS Bartek I Dębowiec UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek I Dębowiec 10:8 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 5:10 Szczegóły
2017-12-19
g. 18:00

7
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Bartek I Dębowiec 3:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
LKS Strażak I Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 10:4 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi 7:10 Szczegóły
2018-01-27
g. 17:00

12
UKS Iskra Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec 2:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
PKS Bartek I Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

15
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak II Bratkówka 10:0 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

16
PKS Bartek I Dębowiec TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

17
PKS Bartek I Dębowiec KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2018-03-17
g. 16:00

18
LUKS Burza II Rogi PKS Bartek I Dębowiec 4:10 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

19
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

20
PKS Bartek I Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły