Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KS I Nagórzany
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-505 Nagórzany 3
Telefon:
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nowotaniec
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół Bukowsko
Rodzaj stołów:
POL-SPORT, Donic
Rodzaj piłek:
plastikowe
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03654 Krzysztof Żyłka Polska 10.12.1979 50 18 150:54
03655 Robert Wojciechowski Polska 22.02.1979 28 32 84:96
03665 Maciej Nalepka Polska 18.01.1977 25 20 75:60
03661 Konrad Mindur Polska 01.06.1994 9 29 27:87
03656 Gabriel Tokarz Polska 22.02.2000 3 26 9:78
03662 Dominik Czytajło Polska 08.10.2004 0 4 0:12
03664 Waldemar Kozimor Polska 16.11.1977 0 8 0:24
03657 Hubert Pieszczoch Polska 26.07.2000 0 1 0:3
03653 Dawid Witka Polska 23.01.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 16:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2017-10-16
g. 17:00

2
KS I Nagórzany TKS Pro-Familia Wojaszówka 9:9 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Nagórzany 9:9 Szczegóły
2017-11-07
g. 18:00

4
KS I Nagórzany LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00

5
UKS Spin Jasło KS I Nagórzany 2:10 Szczegóły
2017-12-08
g. 17:00

6
KS I Nagórzany UKS TKKF MOSiR II Dukla 5:10 Szczegóły
2017-12-19
g. 18:00

7
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2017-12-17
g. 16:00

8
LKS Strażak II Bratkówka KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
KS I Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS I Nagórzany 10:0 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
KS I Nagórzany LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2018-01-27
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi KS I Nagórzany 10:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
KS I Nagórzany UKS Iskra Iskrzynia 9:9 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

15
KS I Nagórzany UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2018-03-03
g. 17:00

16
UKS Iskra Iskrzynia KS I Nagórzany 10:7 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

17
LKS Parnas Stara Wieś KS I Nagórzany 10:5 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

18
KS I Nagórzany LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

19
KS I Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 9:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

20
KS I Nagórzany UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły