Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym, ul. Szkolna 34
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro, Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01692 Adrian Szczurek Polska 19.01.1998 41 15 121:44
01691 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 39 18 116:54
01700 Filip Dereń Polska 25.12.2005 19 20 57:60
01690 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 16 1 48:3
01693 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 14 25 42:75
01694 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 4 14 12:41
01698 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 3 3 9:9
01686 Grzegorz Tomoń Polska 17.07.1996 3 0 9:0
01695 Wojciech Wojtoń Polska 27.08.1975 2 4 6:10

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-28
g. 18:00

1
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:3 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
TKS Pro-Familia Wojaszówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Bartek I Dębowiec 3:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
KS I Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2018-02-02
g. 17:00

12
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza II Rogi 6:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:2 Szczegóły
2018-02-24
g. 16:00

15
LUKS Burza II Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 10:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

17
PKS Bartek I Dębowiec KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

18
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

20
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:4 Szczegóły