Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak I Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Bratkówka 167, 38-406 Odrzykoń
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Jan Englot
886 570 391
mbjohone2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Butterfly, Sponeta
Rodzaj piłek:
Double Circle, Xushaofa
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04789 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 48 12 142:35
04793 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 38 17 113:50
04788 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 31 19 93:57
04797 Beata Daszykowska Polska 25.07.2000 27 27 78:81
04807 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 0 0 0:0
04795 Ewelina Kubas Polska 19.08.1999 0 0 0:0
04809 Marcin Gerlach Polska 24.10.1982 0 0 0:0
04791 Jakub Baran Polska 21.06.1997 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-06
g. 17:00

1
LKS Strażak I Bratkówka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2017-10-30
g. 17:00

3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 7:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:1 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Strażak I Bratkówka 8:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Strażak I Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Strażak I Bratkówka UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak I Bratkówka 5:10 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
LKS Strażak I Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec 10:4 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
KS I Nagórzany LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2018-02-02
g. 17:00

12
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak I Bratkówka 10:7 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

14
LKS Strażak II Bratkówka LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

15
LKS Strażak I Bratkówka TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:7 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak I Bratkówka 10:6 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

18
LKS Strażak I Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:0 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

19
PKS Bartek I Dębowiec LKS Strażak I Bratkówka 10:2 Szczegóły
2018-04-14
g. 16:00

20
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka 6:10 Szczegóły